Strona główna Wiadomości 11 Nowy, nadmorski hotel na finiszu
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Nowy, nadmorski hotel na finiszu

Horecanet.pl, 11 stycznia 2017

W dniu 29 stycznia swoich pierwszych gości przyjmie - położony w miejscu, w którym spotykają się dwie zatoki Morza Bałtyckiego: Pucka i Gdańska, w miejscowości Rewa, tuż przy plaży - trzygwiazdkowy Hotel Skipper.

Autor:

Hotel Skipper zaoferuje 56 pokoi, ze 150 miejscami noclegowymi. Wykonano je przy użyciu najnowszych materiałów hipoalergicznych. W ofercie znajdują się apartamenty, w tym taki dedykowany buisnesswomen.

Zaplecze gastronomiczne obejmie restaurację serwującą dnia oparte na najlepszych regionalnych i sezonowych produktach oraz kawiarnię. Zaplecze spa & wellness udostępni sześć gabinetów zabiegowych, a także saunę fińską, łaźnię parowo-błotną, saunę infrared, basen z wodą ozonowaną i jacuzzi.

ŚWIAT HOTELI - czasopismo hotelarzy
!!!ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA!!!
kliknij aby zapoznać się z numerem:
GRUDZIEŃ 2016

Do dyspozycji gości będą również klimatyzowane sale konferencyjne z dostępem do światła dziennego, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny: ekrany wbudowane w sufit, rzutnik multimedialny, nagłośnienie i flipcharty.                       

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.