Strona główna Wiadomości 11 Zmiany kierownicze w Hilton
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Zmiany kierownicze w Hilton

Horecanet.pl, 11 stycznia 2017

Sieć Hilton poinformowała o mianowaniu na stanowisko starszego wiceprezesa ds. operacyjnych na region Europy kontynentalnej Jochema-Jana Sleiffera. W ramach swoich obowiązków będzie zarządzał 51 hotelami należącymi do marek Hilton, DoubleTree by Hilton i Curio – A Collection by Hilton, a także 13 obiektami, będącymi w różnych stadiach przygotowania.

Autor:

W chwili obecnej Jochem-Jan Sleiffer jest odpowiedzialny za wiele obsypanych nagrodami hoteli, w tym Hilton Amsterdam Schiphol Airport, czy też zlokalizowany na wybrzeżu Morza Czarnego, Hilton Batumi.

Jochem-Jan Sleiffer jest Holendrem. W 1990 roku podjął pracę w Hilton Amsterdam i od tego czasu budował swoją karierę, pracując na różnych stanowiskach w hotelach w całej Europie. W trakcie swojej kariery w sieci Hilton obejmował kierownicze stanowiska w Brukseli, Londynie, Paryżu i Atenach, zaś w ostatnim czasie sprawował obowiązki wiceprezesa ds. operacyjnych w regionie Europy Północnej, Środkowej i Wschodniej. Pod jego przewodnictwem Hilton w tym regionie przeżywa w ostatnich latach okres gwałtownego rozwoju, otwierając tak prestiżowe obiekty jak Waldorf Astoria Berlin, DoubleTree by Hilton Wrocław czy Hilton Tallinn Park, pierwszy hotel marki Hilton w Estonii.

ŚWIAT HOTELI - czasopismo hotelarzy
!!!ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA!!!
kliknij aby zapoznać się z numerem:
GRUDZIEŃ 2016

Jochem-Jan Sleiffer dał się poznać jako lider branży hotelowej w zakresie optymalizacji osiąganych wyników, wprowadzając najlepsze praktyki i promując innowacyjne rozwiązania  w całej organizacji. Niestrudzenie wspiera projekt „Travel with Purpose”, program społecznej odpowiedzialności biznesu, odzwierciedlający zaangażowanie sieci między innymi w zakresie promocji różnorodności wśród pracowników, a w szczególności zwiększenia liczby kobiet na stanowiskach kierowniczych. Pasją Jochema-Jana Sleiffera jest dzielenie się umiejętnościami z młodymi ludźmi i stwarzanie im możliwości rozwoju zawodowego, dlatego w Hilton Worldwide przewodzi wysiłkom na rzecz zaangażowania organizacji w programy szkoleniowe oraz w inicjatywy z obszaru aktywizacji zawodowej młodzieży.

W komentarzu do mianowania, Simon Vincent, wiceprezes wykonawczy i prezes Hilton na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, powiedział: - Jochem-Jan Sleiffer jest postacią, która wniosła ważny wkład w nasz sukces w regionie. W czasie 26 lat pracy dla Hilton Worldwide niezmiennie osiągał znakomite wyniki, dzięki swojej niespożytej energii, entuzjazmowi oraz bogatemu doświadczeniu w branży hotelarskiej. Znając jego niestrudzone zaangażowanie w wypracowywanie zysków, stawianie na innowacyjność, a także umiejętność zarządzania świetnymi zespołami, jestem przekonany, że znakomicie sprawdzi się na swoim nowym stanowisku, stojąc na czele sieci Hilton w Europie kontynentalnej.

W komentarzu do mianowania, Jochem-Jan Sleiffer, starszy wiceprezes ds. operacyjnych Hilton na region Europy kontynentalnej w obszarze hoteli oferujących pełny zakres usług dla gości, powiedział: - Z niecierpliwością oczekuję objęcia nowego stanowiska i rozpoczęcia pracy z naszymi zespołami w Europie kontynentalnej, gdzie będziemy wspólnie dbać o komfort naszych gości, stwarzać możliwości rozwoju zawodowego dla pracowników, zwiększać zyski dla naszych partnerów i przyczyniać się do budowania więzi między branżą hotelarską a otaczającym ją środowiskiem i klientami. Moim zamierzeniem teraz jest ponowne skupienie się na stałym podnoszeniu naszej wydajności, wprowadzaniu kolejnych innowacji w obszarze obsługi gości w coraz bardziej cyfrowym świecie i rozszerzaniu listy projektów realizowanych w Europie kontynentalnej. Cieszę się także na ponowne nawiązanie współpracy z zespołem w Holandii, gdzie 26 lat temu zaczęła się moja kariera w Hiltonie.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.