Strona główna Wiadomości 12 Polskie miasta z wysoko ocenianą bazą noclegową
REKLAMA

Ranking Reputacji 2017

Polskie miasta z wysoko ocenianą bazą noclegową

Horecanet.pl, 11 stycznia 2017

Aż cztery polskie miasta znalazły się na tworzonej co roku przez serwis trivago.pl  liście 100 miast z najlepiej ocenianą bazą hotelową. Kraków, Warszawa, Poznań i Wrocław cieszą się wysokim zadowoleniem gości hotelowych – na podstawie opinii zagregowanych z ponad 200 stron rezerwacyjnych. Kraków uplasował się na najwyższej pozycji.

Autor: Shutterstock

Pośród 100 destynacji, polskie miasta zajęły wysokie pozycje. Kraków znalazł się na 33. miejscu zestawienia, Warszawa na 41. miejscu, Poznań na 79. miejscu. Polską czwórkę zamyka Wrocław – 91. miejsce.

W Rankingu Reputacji 2017 największą satysfakcją gości, dokładnie tak, jak w zeszłorocznym rankingu cieszą się hotele w Goreme - w przepięknej dolinie w Turcji, w rejonie Kapadocji (86,82/100). To zabytkowa część tureckiej Anatolii. Na drugim miejscu uplasowała się włoska Matera (86,72/100) - w 1993 roku wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Trójkę zamyka Rust, w Niemczech (86,47/100). W pierwszej dziesiątce znalazły się także chiński Lijiang, Belgrad (Serbia), San Gimignano (Włochy), Zagrzeb (Chorwacja), Killarney (Irlandia), Kalingrad (Rosja) i Gramado w Brazylii.

ŚWIAT HOTELI - czasopismo hotelarzy
!!!ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA!!!
kliknij aby zapoznać się z numerem:
GRUDZIEŃ 2016

Międzynarodowy Ranking Reputacji wskazuje na miasta z najlepiej ocenianymi przez gości obiektami noclegowymi na całym świecie. Opiera się na ponad 175 milionach zagregowanych na trivago opinii, które pochodzą z ponad 200 stron rezerwacyjnych, takich jak Expedia.com, czy Hotels.com. Pod uwagę zostały wzięte kierunki z przynajmniej 130 hotelami i ponad 60 opiniami dla danego obiektu.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.