Strona główna Wiadomości Nowa dyrektor Pałacu Łochów
REKLAMA

Tylko u nas!

Nowa dyrektor Pałacu Łochów

Horecanet.pl, 12 września 2017

Jak udało nam się ustalić, stery w należącym do Grupy Arche Pałacu Łochów objęła Aleksandra Latek-Mastalerz. Na stanowisku dyrektora generalnego zastąpiła Łukasza Wielgusa.

Autor:

Aleksandra Latek-Mastalerz wcześniej przez 11 lat pracowała w Instytucie Rozwoju Biznesu jako Director for Conference Centers. W latach 1999-2005 związana była w warszawskim hotelem Marriott.

Pałac Łochów usytuowany jest zaledwie 2 km od słynnego Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego. Oferuje bazę noclegową dla 200 gości w Pałacu, Oficynie i Wozowni, 11 sal konferencyjnych oraz zaplecze rekreacyjne: dwa korty tenisowe, dwa boiska do siatkówki, boisko do koszykówki, rowerki i łódki wodne, rowery turystyczne a spragnionym relaksu dla ciała proponowane są profesjonalne gabinety spa & wellness.

NAJNOWSZE WYDANIE!
RYNEK HOTELARSKI W POLSCE - RAPORT 2017
- kliknij aby zapoznać się z pełną publikacją

Niedawno obok Pałacu otwarty został kompleks konferencyjno-wypoczynkowy Folwark. W obiekcie znajdzie się 150 pokoi, restauracja oraz w pełni wyposażone centrum konferencyjne o powierzchni 1,5 tys. mkw. Z myślą o relaksie zaprojektowano kryty basen, kręgielnię oraz profesjonalne zaplecze spa & wellness. Rozległe tereny zielone wokół Folwarku, ze stawem i z dostępem do rzeki Liwiec, sprzyjać będą aktywnym formom wypoczynku.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Makarun o zakazie handlu

Marcin Szworak współwłaściciel Makarun Spaghetti and Salad

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE