Strona główna Wiadomości 9 Mamy video z XII Forum Profit Hotel 2017!
REKLAMA

Przeżyjmy to jeszcze raz!

Mamy video z XII Forum Profit Hotel 2017!

Horecanet.pl, 9 stycznia 2018

Komplet uczestników w osobach kilkuset hotelarzy, dostawców i „kupców” z całej Polski. Szerokie grono właścicieli i dyrektorów hoteli niezależnych oraz prezesów sieci. Mnóstwo praktycznych porad i sprawdzonych metod na prowadzenie biznesu. A o atmosferze, która panowała podczas najważniejszego w Polsce spotkania branży z pewnością przekonają się Państwo z video.

12 grudnia w Sheraton Warsaw Hotel na organizowanym przez nas od dwunastu już lat Forum, spotkali się profesjonaliści decydujący o kierunkach rozwoju branży hotelarskiej w Polsce. Nie zabrakło najwybitniejszych ekspertów i praktyków rynku, dostawców produktów i usług oraz przede wszystkim polskich hotelarzy.

To jedyna w roku okazja do indywidualnych spotkań na najwyższych szczeblach decyzyjnych, także w gronie przyjaciół i partnerów biznesowych. To również wspaniała platforma do wymiany doświadczeń, własnych sposobów na sukces i niezliczonych, indywidualnych, praktycznych porad.

 

GALERIA FOTO
XII FORUM PROFIT HOTEL 2017

W OBIEKTYWIE WOJCIECHA BEDYŃSKIEGO
prosimy kliknąć
aby obejrzeć wszystkie zdjęcia

W tym roku padł kolejny rekord - nie tylko w ogólnej liczbie uczestników, ale jak co roku udało nam się zgromadzić liczne grono „kupców”. Podczas tegorocznego Forum blisko 60 osób bezpośrednio odpowiedzialnych za zakupy, wyposażenie, inwestycje itp. spotkało się z dostawcami w strefie business speed dating. Rozmowy - z realną szansę na KONTRAKTU ROKU – odbyły się równocześnie z konferencją w specjalnej sali przystosowanej do indywidualnych spotkań.
 


- Podczas XII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2017 w ramach formuły Business Speed Dating odbyły się spotkania pomiędzy przedstawicielami 35 firm dostarczających produkty i usługi dla rynku hotelarskiego, a „kupcami” reprezentującymi sieci hotelarskie, niezależne obiekty i inwestorów. To było już 18. Business Speed Dating organizowane przez firmę BROG podczas naszych konferencji branżowych dla rynków HoReCa i stacji paliw. Nasz firma w 2013 roku jako pierwsza w Polsce wprowadziła nową jakość w kontaktach biznesowych na linii kupiec – dostawca. Od tego czasu ta formuła spotkań bardzo intensywnie się rozwija, zapewniając wysoki standard współpracy. Każda kolejna organizowana przez nas konferencja generuje coraz większe zainteresowanie tą formułą, zarówno po stronie dostawców, jak i odbiorców. Podczas tegorocznego Forum Profit Hotel odbyło się aż 1400 spotkań – podsumował Zbigniew Pąk, dyrektor ds. sprzedaży w BROG B2B.

Na zakończenie XII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2017, podczas wieczornej Gali z kolacją wyróżniliśmy najlepsze hotele i obiekty noclegowe w konkursie Profit Hotel Awards 2017. Tu także padła rekordowa liczba kilkuset zgłoszeń, a konkurs z roku na rok staje się coraz popularniejszy.
 


Poznaliśmy także zwycięzców pierwszej edycji konkursu dla dostawców branży hotelarskiej Supplier of the Year 2017. Trzech, równorzędnych zwycięzców konkursu wybrało Jury złożone z kilkudziesięciu „kupców” uczestniczących w tegorocznej edycji business speed dating. Wyróżnienie otrzymały firmy: Grohe Polska, Woda Raj Tatr oraz SCM - dystrybutor na Polskę produktów Monin i Vitamix. 
 


SZCZEGÓŁY WYDARZENIA
WWW.PROFITHOTEL.PL

Kontakt z Organizatorem:
Karolina Stępniak - redaktor naczelna
Świat Hoteli, Horecanet.pl
664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE