Strona główna Wiadomości 9 Nowy dyrektor w Sun & Snow
REKLAMA

Zmiany personalne

Nowy dyrektor w Sun & Snow

Horecanet.pl, 9 stycznia 2018

Dotarliśmy do informacji, iż związany dotychczas z Grupą Uzdrowiska Polskie (m.in. Uzdrowisko Konstancin oraz Uzdrowisko Nałęczów) Michał Kolankiewicz objął od stycznia br. stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w spółce Sun & Snow – największej sieci Apartamentów w Polsce.

Michał Kolankiewicz w Sun & Snow

Autor: MK

Michał  Kolankiewicz jest absolwentem wydziału turystyki i rekreacji na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz podyplomowo wydziału zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Od 20 lat działa w branży hotelarskiej. Przez osiem lat związany był siecią hoteli i biur podróży Gromada – karierę rozpoczął w dziale konferencji i marketingu Hotelu Gromada Lotnisko w Warszawie, następnie jako kierownik Działu Marketingu w centrali firmy. Od sierpnia 2007 roku do maja 2016 roku koordynował działania związane z marketingiem i sprzedażą w centrali spółki Geovita – sieci 14 ośrodków i hoteli na terenie Polski. Ostatnie 20 miesięcy pracował jako kierownik Biura Marketingu na rzecz Uzdrowisk Polskich – Uzdrowiska Konstancin Zdrój oraz Uzdrowiska Nałęczów. Jego pasje to podróże po Polsce, marketing internetowy w hotelarstwie i turystyce, fotografia, historia Polski w 20-leciu między wojennym oraz II wojna światowa. W wolnym czasie lubi pływać, jeździć na rowerze, fotografować i poszerzać wiedzę o polskiej turystyce.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru:
LISTOPAD - GRUDZIEŃ 2017

Sun & Snow jest największym w Polsce operatorem zarządzającym wynajmem apartamentów w miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach, i należy do grupy spółek Sun & Snow. Firma jest obecna na rynku od 2008 roku, i w tym czasie stworzyła sprawdzony model współpracy z właścicielami apartamentów, w imieniu których zarządza wynajem. Stosuje też wysokie standardy w obsłudze gości, do których należą osoby prywatne oraz klienci biznesowi, zarówno z Polski, jak i zagranicy.

Spółka Sun & Snow wprowadziła również na rynek deweloperski nową jakość pod marką Sun & Snow Resorts realizując apartamenty wypoczynkowe skierowanych zarówno do klientów indywidualnych jak i inwestorów. Unikalne połączenie możliwości wypoczywania w zakupionym apartamencie w najbardziej atrakcyjnych miejscowościach turystycznych i dużych miastach w Polsce oraz dodatkowa możliwość zarabiania na jego wynajmie sprawia, że apartamenty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.  Pierwszy obiekt Sun & Snow Resorts powstał w Szklarskiej Porębie- to trzy budynki apartamentowe oraz apartohotel pod marką Radisson Blue. Jest to nowatorska koncepcja ośrodka typu vacation park. Drugi obiekt to Sun & Snow Resorts Lipki w Zakopanem, u podnóża Giewontu. W sumie pięć budynków apartamentowych wraz z aparthotelem, które wszystkie są już  oddane do użytkowania.  Obecnie spółka realizuje także inwestycje Sun & Snow Resorts Kołobrzeg, Sun & Snow Resorts Mazury w Karwica, Sun & Snow Resorts Białka Tatrzańska.  Do grupy Sun & Snow należą także spółki Sun & Snow Real Estate oraz Pobyty.pl i  Centruminwestycji.pl.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.