Strona główna Wiadomości Wkrótce całoroczny podręcznik dla właścicieli!
REKLAMA

Rynek Dostawców HoReCa w Polsce - RAPORT 2018

Wkrótce całoroczny podręcznik dla właścicieli!

Horecanet.pl, 8 stycznia 2018

W 2018 roku właścicielom niezależnych restauracji, hoteli, obiektów noclegowych, kawiarni, cukierni itp., a także „kupcom”, zarządom sieci gastronomicznych i hotelarskich w podejmowaniu właściwych decyzji dotyczących dostawców tradycyjnie już pomoże publikacja powstająca pod redakcją Nowości Gastronomicznych, Świata Hoteli, Sweets & Coffee oraz portalu horecanet.pl.

Całoroczny podręcznik dla właścicieli!

Autor:

Rynek Dostawców HoReCa w Polsce - RAPORT 2018 to skuteczny poradnik umożliwiający dokonywanie właściwych zakupów. Prezentuje aktualną ofertę produktów i usług firm oraz analizy dotyczące rynku. Zawiera wypowiedzi ekspertów, właścicieli spółek i „kupców” odnośnie oczekiwanych form współpracy.

Publikacja ukaże się już w styczniu w nakładzie 10 000 egzemplarzy (bezpłatna wysyłka imienna), blisko 16 000 subskrybentów newslettera portalu Horecanet.pl otrzyma go w formie elektronicznej na własną skrzynkę. Będzie również dostępny dożywotnio i całkowicie bezpłatnie dla ponad 35 000 użytkowników portalu horecanet.pl.

Publikacja ponadto będzie przez cały rok szeroko promowana i dystrybuowana na wszystkich najważniejszych wydarzeniach branżowych w Polsce. 

Egzemplarze publikacji trafią do rąk własnych:
- niezależnych hotelarzy; restauratorów; właścicieli: kawiarni, lodziarni, cukierni i piekarni
- zarządów, „kupców” i menadżerów z sieci bezpośrednio odpowiedzialnych za zakupy, zaopatrzenie, wyposażenie, inwestycje, modernizacje itp.
- architektów i pracowni projektowych
- doradców inwestycyjnych oraz ekspertów

Uwaga! Tylko w tym wydaniu specjalna oferta na skuteczną prezentację! 
DO REKLAMY WYPOWIEDŹ EKSPERCKA ORAZ NOTKA PR - GRATIS!

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, którym szczególnie zależy na skutecznym dotarciu do decyzyjnych profesjonalistów branży. Dzięki całorocznej „żywotności” publikacji i szerokiej promocji medialnej RAPORT GWARANTUJE Państwa reklamie najszerszy, efektywny zasięg dotarcia oraz wielokrotny z nią kontakt przy zachowaniu najniższych na rynku kosztów dotarcia (!!!)


Harmonogram wydawniczy:
Termin publikacji: 31 stycznia 2018
Termin dostarczenia materiałów upływa: 25 stycznia 2018


Zapraszamy do współpracy!
Kontakt z Biurem Reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
tel.: 664 463 083, 22 290 66 11, z.pak@brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE