Strona główna Wiadomości kwiecień 18 Wkrótce otwarcie nowego hotelu w Krakowie
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Wkrótce otwarcie nowego hotelu w Krakowie

Horecanet.pl, 18 kwietnia 2017

Udało nam się dotrzeć do informacji, że już niebawem swoich pierwszych gości przyjmie czterogwiazdkowy, luksusowy Hotel Grand Ascot, który powstał przy ul. Szujskiego 4 w Krakowie. Właścicielami są przedsiębiorcy, którzy od kilku lat przy ul. Radziwiłłowskiej prowadzą trzygwiazdkowy obiekt pod nazwą Ascot Hotel.

Hotel Grand Ascot na finiszu

Autor: Shutterstock

Hotel Grand Ascot oferuje 63 klimatyzowane, nowoczesne pokoje z łazienkami, w tym pięć typu premium z tarasami, jeden apartament oraz jeden pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łóżko, zestaw do parzenia kawy i herbaty, deskę i żelazko do prasowania, telewizor, lodówkę. Goście podróżujący służbowo znajdą także biurko do pracy, bezpłatne Wi-Fi oraz sejf.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru: MARZEC 2017

W hotelu znajduje się także zaplecze konferencyjne, składające się z jednej dużej sali na 100 osób, mniejszej na 12 osób oraz dwóch sześcioosobowych pokojów typu business room, idealnych na spotkania w niewielkim gronie. Na gości czekać będą także klimatyczne wnętrza lobby baru i restauracji, która oferować będzie tradycyjne europejskie dania.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.