Strona główna Wiadomości kwiecień 18 Wkrótce otwarcie nowego hotelu w Krakowie
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Wkrótce otwarcie nowego hotelu w Krakowie

Horecanet.pl, 18 kwietnia 2017

Udało nam się dotrzeć do informacji, że już niebawem swoich pierwszych gości przyjmie czterogwiazdkowy, luksusowy Hotel Grand Ascot, który powstał przy ul. Szujskiego 4 w Krakowie. Właścicielami są przedsiębiorcy, którzy od kilku lat przy ul. Radziwiłłowskiej prowadzą trzygwiazdkowy obiekt pod nazwą Ascot Hotel.

Hotel Grand Ascot na finiszu

Autor: Shutterstock

Hotel Grand Ascot oferuje 63 klimatyzowane, nowoczesne pokoje z łazienkami, w tym pięć typu premium z tarasami, jeden apartament oraz jeden pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łóżko, zestaw do parzenia kawy i herbaty, deskę i żelazko do prasowania, telewizor, lodówkę. Goście podróżujący służbowo znajdą także biurko do pracy, bezpłatne Wi-Fi oraz sejf.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru: MARZEC 2017

W hotelu znajduje się także zaplecze konferencyjne, składające się z jednej dużej sali na 100 osób, mniejszej na 12 osób oraz dwóch sześcioosobowych pokojów typu business room, idealnych na spotkania w niewielkim gronie. Na gości czekać będą także klimatyczne wnętrza lobby baru i restauracji, która oferować będzie tradycyjne europejskie dania.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE