Strona główna Wiadomości kwiecień 18 Wkrótce otwarcie nowego hotelu w Krakowie
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Wkrótce otwarcie nowego hotelu w Krakowie

Horecanet.pl, 18 kwietnia 2017

Udało nam się dotrzeć do informacji, że już niebawem swoich pierwszych gości przyjmie czterogwiazdkowy, luksusowy Hotel Grand Ascot, który powstał przy ul. Szujskiego 4 w Krakowie. Właścicielami są przedsiębiorcy, którzy od kilku lat przy ul. Radziwiłłowskiej prowadzą trzygwiazdkowy obiekt pod nazwą Ascot Hotel.

Hotel Grand Ascot na finiszu

Autor: Shutterstock

Hotel Grand Ascot oferuje 63 klimatyzowane, nowoczesne pokoje z łazienkami, w tym pięć typu premium z tarasami, jeden apartament oraz jeden pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łóżko, zestaw do parzenia kawy i herbaty, deskę i żelazko do prasowania, telewizor, lodówkę. Goście podróżujący służbowo znajdą także biurko do pracy, bezpłatne Wi-Fi oraz sejf.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru: MARZEC 2017

W hotelu znajduje się także zaplecze konferencyjne, składające się z jednej dużej sali na 100 osób, mniejszej na 12 osób oraz dwóch sześcioosobowych pokojów typu business room, idealnych na spotkania w niewielkim gronie. Na gości czekać będą także klimatyczne wnętrza lobby baru i restauracji, która oferować będzie tradycyjne europejskie dania.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.