Strona główna Wiadomości 21 Wmurowanie kamienia pod budowę Motelu One
REKLAMA

Nowy hotel w Warszawie

Wmurowanie kamienia pod budowę Motelu One

Horecanet.pl, 21 września 2017

W Warszawie przy ul. Tamka 38 wmurowano kamień węgielny pod powstającą inwestycję realizowaną przez Strabag Real Estate dla operatora hoteli sieci Motel One. Zakończenie budowy planowane jest na pierwszy kwartał 2019 r.

Autor:

- Cieszę się, że Strabag Real Estate pełni aktywną rolę w zakresie realizacji projektów deweloperskich w Warszawie. To dla nas wielka przyjemność, że udało nam się przekonać Motel One do realizacji ich pierwszego projektu w Polsce oraz kontynuowania wieloletniej współpracy pomiędzy naszymi firmami – powiedział Michael Markart, dyrektor zarządzający Strabag Real Estate na Europę Środkowo-Wschodnią.

Motel One powstaje naprzeciwko Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie. Do ulicy Nowy Świat będzie można dojść z hotelu w 5 minut, spacer do Centrum Nauki Kopernik zajmie z kolei mniej niż 10 minut. Dzięki lokalizacji w centrum miasta, do hotelu będzie można łatwo dojechać środkami komunikacji publicznej.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE
RAPORT 2017

- kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem

- Strabag Real Estate ma ogromne doświadczenie w branży nieru-chomości hotelowych, zarówno na rynkach europejskich, jak i w Polsce. Od ponad 20 lat w ramach Grupy jesteśmy operatorem sieci Hoteli Warszawskich. Cieszymy się, że aktualnie w Warszawie realizujemy kolejny projekt hotelowy znajdujący się przy ulicy Tamka. Polska jest dla Strabag Real Estate bardzo perspektywicznym rynkiem. Nowe projekty chcemy realizować przede wszystkim w Warszawie, gdzie rynek wykazuje duży potencjał, jak również w pozostałych największych miastach w kraju – powiedział Bogdan Zasada, dyrektor zarządzający Strabag Real Estate w Polsce. 

- Warszawa jest jednym z najbardziej ekscytujących miast w Europie. To bardzo dynamiczne miasto i wschodząca gwiazda na europejskim rynku hotelarskim. To dla nas bardzo ważne, aby sieć Motel One była obecna na tym rynku. Przy tym projekcie towarzyszy nam najlepszy partner – firma Strabag Real Estate. Wcześniej pracowaliśmy razem w Niemczech i wiemy, że to silny i solidny partner, który jestem pewien, że sprawi, że budowla zakończy się sukcesem. Chcielibyśmy zrealizować więcej hoteli w Warszawie, a także w innych dużych miastach Polski, takich jak Kraków, Wrocław i Gdańsk. Oczywiście mamy nadzieję, że to zrobimy z firmą Strabag Real Estate – powiedział Stefan Lenze, szef działu rozwoju Grupy Motel One.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Agnieszka Wranka: Nauka i poczucie humoru to mój klucz

Agnieszka Wranka dyrektor Hotel Indigo Krakow – Old Town

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.