Strona główna Wiadomości 2015 czerwiec 30 Wojtex otworzy kilkanaście nowych lokali
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Wojtex otworzy kilkanaście nowych lokali

Horecanet.pl, 30 czerwca 2015

Operator takich marek jak Biesiadowo, Western Chicken oraz niedawno nabytej sieci kawiarni Take Away Coffee ma w planach otwarcia kolejnych lokali i to w przypadku wszystkich posiadanych sieci. Udało nam się również ustalić, że Take Away Coffee działać będzie pod inną nazwą.

Znamy plany rozwoju Wojtex

Autor: Shutterstock

- Jeśli chodzi o Take Away rozwijamy nowe lokale pod marką Coffeeloffee. Póki co działają trzy punkty zlokalizowane w Kielcach, Wrocławiu oraz Szczecinie. Obecnie prowadzimy intensywne rozmowy na temat uruchomienia lokali w Poznaniu, Warszawie oraz Gorzowie. To co jest wyjątkowe w naszej ofercie to fakt, że możemy uruchomić lokal nawet na 6 mkw. – mówi w rozmowie z nami Wojciech Goduński, właściciel formy Wojtex.

Oprócz kawiarniami firma posiada również lodziarnię rozwijaną pod marką Mangatto. Już niedługo będzie możliwość uruchomienia lokalu stacjonarnego, wyspy w galerii, przyczepy gastronomicznej, okienka podawczego oraz rozwinięcie swojego biznesu o maszyny do lodów.

Jeśli chodzi o pozostałe sieci należące do firmy Wojtex w planach jest otwarcie Rybkodajni w Gorzowie Wielkopolskim oraz punktu w formie przyczepy w Chełmie.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE - ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA - link do aktualnego numeru: CZERWIEC 2015

Najbliższe otwarcie sieci Western Chicken szykuje się w Andrespolu, chociaż toczą się również rozmowy na temat lokali w Nowym Targu, Krakowie, Zakopanem, a także Stargardzie Szczecińskim i jeszcze dwóch nadmorskich miejscowościach. Poszukiwani są także partnerzy w Warszawie

- Mamy nadzieję, że nasza wakacyjna oferta dla pizzerii, w której do każdej podpisanej nowej umowy piec będzie za jeden zł. Planowane są również otwarcia w Wasilkowie, a Crazy Pirmiad Pizza rozwijać będziemy w Olsztynie – dodaje Wojciech Goduński.

Firma Wojtex jest już właścicielem pięciu systemów franczyzowych, mianowicie sieci pizzerii Biesiadowo, Crazy Piramid Pizza, Rybkodajni oraz przejętej sieci Western Chicken i Take Away Coffee. Łącznie Wojtex posiada około 100 lokali w Polsce. Zdobyte doświadczenie oraz odpowiednie zaplecze logistyczne pozwala na profesjonalne wsparcie przyszłych franczyzobiorców.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE