Strona główna Wiadomości 2015 czerwiec 30 Wojtex otworzy kilkanaście nowych lokali
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Wojtex otworzy kilkanaście nowych lokali

Horecanet.pl, 30 czerwca 2015

Operator takich marek jak Biesiadowo, Western Chicken oraz niedawno nabytej sieci kawiarni Take Away Coffee ma w planach otwarcia kolejnych lokali i to w przypadku wszystkich posiadanych sieci. Udało nam się również ustalić, że Take Away Coffee działać będzie pod inną nazwą.

Znamy plany rozwoju Wojtex

Autor: Shutterstock

- Jeśli chodzi o Take Away rozwijamy nowe lokale pod marką Coffeeloffee. Póki co działają trzy punkty zlokalizowane w Kielcach, Wrocławiu oraz Szczecinie. Obecnie prowadzimy intensywne rozmowy na temat uruchomienia lokali w Poznaniu, Warszawie oraz Gorzowie. To co jest wyjątkowe w naszej ofercie to fakt, że możemy uruchomić lokal nawet na 6 mkw. – mówi w rozmowie z nami Wojciech Goduński, właściciel formy Wojtex.

Oprócz kawiarniami firma posiada również lodziarnię rozwijaną pod marką Mangatto. Już niedługo będzie możliwość uruchomienia lokalu stacjonarnego, wyspy w galerii, przyczepy gastronomicznej, okienka podawczego oraz rozwinięcie swojego biznesu o maszyny do lodów.

Jeśli chodzi o pozostałe sieci należące do firmy Wojtex w planach jest otwarcie Rybkodajni w Gorzowie Wielkopolskim oraz punktu w formie przyczepy w Chełmie.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE - ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA - link do aktualnego numeru: CZERWIEC 2015

Najbliższe otwarcie sieci Western Chicken szykuje się w Andrespolu, chociaż toczą się również rozmowy na temat lokali w Nowym Targu, Krakowie, Zakopanem, a także Stargardzie Szczecińskim i jeszcze dwóch nadmorskich miejscowościach. Poszukiwani są także partnerzy w Warszawie

- Mamy nadzieję, że nasza wakacyjna oferta dla pizzerii, w której do każdej podpisanej nowej umowy piec będzie za jeden zł. Planowane są również otwarcia w Wasilkowie, a Crazy Pirmiad Pizza rozwijać będziemy w Olsztynie – dodaje Wojciech Goduński.

Firma Wojtex jest już właścicielem pięciu systemów franczyzowych, mianowicie sieci pizzerii Biesiadowo, Crazy Piramid Pizza, Rybkodajni oraz przejętej sieci Western Chicken i Take Away Coffee. Łącznie Wojtex posiada około 100 lokali w Polsce. Zdobyte doświadczenie oraz odpowiednie zaplecze logistyczne pozwala na profesjonalne wsparcie przyszłych franczyzobiorców.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.