Strona główna Wiadomości 2015 czerwiec 30 Wojtex otworzy kilkanaście nowych lokali
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Wojtex otworzy kilkanaście nowych lokali

Horecanet.pl, 30 czerwca 2015

Operator takich marek jak Biesiadowo, Western Chicken oraz niedawno nabytej sieci kawiarni Take Away Coffee ma w planach otwarcia kolejnych lokali i to w przypadku wszystkich posiadanych sieci. Udało nam się również ustalić, że Take Away Coffee działać będzie pod inną nazwą.

Znamy plany rozwoju Wojtex

Autor: Shutterstock

- Jeśli chodzi o Take Away rozwijamy nowe lokale pod marką Coffeeloffee. Póki co działają trzy punkty zlokalizowane w Kielcach, Wrocławiu oraz Szczecinie. Obecnie prowadzimy intensywne rozmowy na temat uruchomienia lokali w Poznaniu, Warszawie oraz Gorzowie. To co jest wyjątkowe w naszej ofercie to fakt, że możemy uruchomić lokal nawet na 6 mkw. – mówi w rozmowie z nami Wojciech Goduński, właściciel formy Wojtex.

Oprócz kawiarniami firma posiada również lodziarnię rozwijaną pod marką Mangatto. Już niedługo będzie możliwość uruchomienia lokalu stacjonarnego, wyspy w galerii, przyczepy gastronomicznej, okienka podawczego oraz rozwinięcie swojego biznesu o maszyny do lodów.

Jeśli chodzi o pozostałe sieci należące do firmy Wojtex w planach jest otwarcie Rybkodajni w Gorzowie Wielkopolskim oraz punktu w formie przyczepy w Chełmie.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE - ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA - link do aktualnego numeru: CZERWIEC 2015

Najbliższe otwarcie sieci Western Chicken szykuje się w Andrespolu, chociaż toczą się również rozmowy na temat lokali w Nowym Targu, Krakowie, Zakopanem, a także Stargardzie Szczecińskim i jeszcze dwóch nadmorskich miejscowościach. Poszukiwani są także partnerzy w Warszawie

- Mamy nadzieję, że nasza wakacyjna oferta dla pizzerii, w której do każdej podpisanej nowej umowy piec będzie za jeden zł. Planowane są również otwarcia w Wasilkowie, a Crazy Pirmiad Pizza rozwijać będziemy w Olsztynie – dodaje Wojciech Goduński.

Firma Wojtex jest już właścicielem pięciu systemów franczyzowych, mianowicie sieci pizzerii Biesiadowo, Crazy Piramid Pizza, Rybkodajni oraz przejętej sieci Western Chicken i Take Away Coffee. Łącznie Wojtex posiada około 100 lokali w Polsce. Zdobyte doświadczenie oraz odpowiednie zaplecze logistyczne pozwala na profesjonalne wsparcie przyszłych franczyzobiorców.
 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.