Strona główna Wiadomości lipiec 11 Wrocławski hotel z prestiżową nominacją
REKLAMA

Wyróżnienie obiektu

Wrocławski hotel z prestiżową nominacją

Horecanet.pl, 11 lipca 2017

Obiekt reprezentuje Polskę na europejskim szczeblu konkursu World Travel Awards 2017.  DoubleTree by Hilton Wroclaw jako jedyny hotel z Polski ubiega się o nagrodę w kategorii Najlepszy Designerski Hotel w Europie. Każdy może zagłosować do 6 sierpnia na stronie internetowej organizatora.

Autor:

World Travel Awards to konkurs, w którym o miano najlepszych z najlepszych rywalizują ze sobą hotele, firmy oraz organizacje z branży turystycznej. Nagrody są przyznawane od 24 lat na szczeblu krajowym i kontynentalnym. DoubleTree by Hilton Wroclaw ubiega się o nagrodę w kategorii Najlepszy Designerski Hotel w Europie – został nominowany jako jedyny obiekt z Polski. Jako jedyny na Dolnym Śląsku otrzymał też nominację na szczeblu krajowym - w tym przypadku w kategorii Najlepszy Hotel Biznesowy w Polsce.

- Ustanowiliśmy nowy standard i staliśmy się przykładem umiejętnego łączenia odważnej formy z kompleksową ofertą. Cieszymy się, że nasze starania zostały dostrzeżone. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami uda nam się zaznaczyć Wrocław na turystycznej mapie Europy. Bez wątpienia na to zasługuje - jest otwarty, inspirujący, wielokulturowy, a przez to niezwykle ciekawy. Serdecznie zachęcam do głosowania. Pokażmy siłę, jaka drzemie w naszym mieście – mówi Matthias Herd, dyrektor generalny DoubleTree by Hilton Wroclaw.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru: MAJ 2017

W konkursie World Travel Awards decydują internauci – to oni z grona obiektów w całej Europie głosują na te, które wydają się im najciekawsze i najbardziej warte dostrzeżenia. Wystarczy wejść na stronę internetową organizatora, zarejestrować się i oddać głos w odpowiedniej kategorii (Najlepszy Hotel Biznesowy w Polsce i Najlepszy Hotel Designerski). Dlaczego warto zagłosować na wrocławski hotel? Lokalizacja w kompleksie słynnego OVO Wrocław, pięciogwiazdkowy standard w sercu pięknego Wrocławia, 189 pokojów zaprojektowanych w każdym szczególe.

DoubleTree by Hilton Wroclaw w OVO Wrocław jest pierwszym hotelem sieci na Dolnym Śląsku i czwartym w Polsce. OVO Wrocław to projekt prestiżowej paryskiej pracowni Gottesman-Szmelcman Architecture (architektem koncepcyjnym jest Asaf Gottesman). Wygląd pokojów i przestrzeni wspólnych jest spójny z ideą tego wyjątkowego budynku.

W hotelu znajduje się 189 wysokiej klasy pokojów i apartamentów, w tym apartament prezydencki z atrakcyjnym widokiem na park oraz jedyny we Wrocławiu Executive Lounge. Obiekt dysponuje 10 wielofunkcyjnymi salami konferencyjnymi, w tym salą balową o powierzchni 317 mkw., która może przyjąć nawet 350 gości, a także zostać podzielona na mniejsze kameralne sale. W hotelu znajduje się też zielone patio dostępne dla mieszkańców Wrocławia, stylowa OVO Bar & Restaurant serwująca potrawy kuchni całego świata oraz ekskluzywna strefa fitness i spa.

Wcześniej DoubleTree by Hilton Wroclaw pokonał hotele w całym kraju i zdobył prestiżową nagrodę siódmej edycji Eurobuild Awards. Obiekt zwyciężył w kategorii New Hotel of the Year 2016. Z kolei cały kompleks OVO Wrocław został inwestycją roku w prestiżowym konkursie TOPBuilder 2017, który organizuje miesięcznik Builder.


 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Moya: Zmiany rynkowe skłaniają do ewaluacji asortymentu

Filip Puchalski Dyrektor ds. Operacyjnych Moya

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.