Strona główna Wiadomości Współpraca Grycana z Visa
REKLAMA

Sieć partnerem wyjątkowego programu

Współpraca Grycana z Visa

Horecanet.pl, 13 kwietnia 2018

Nowym partnerem Visa Oferty – programu udostępniającego użytkownikom kart Visa atrakcyjne oferty znanych i lubianych marek – została sieć Grycan – Lody od pokoleń. Od kwietnia użytkownicy zarejestrowanych w programie kart Visa mogą liczyć na zwrot na swoją kartę nawet do 20 proc. wartości transakcji przy zakupach w lodziarnio-kawiarniach Grycan.

Autor:

Program Visa Oferty pozwala indywidualnym użytkownikom debetowych i kredytowych kart Visa na dostęp do atrakcyjnych ofert. Zapewnia również szybki zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy bezpośrednio na rachunek karty. Oferta lodziarnio-kawiarni Grycan jest dostępna dla wszystkich uczestników programu. Minimalna kwota zakupu pozwalająca spełnić warunki oferty wynosi 20 zł.

CZASOPISMO SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO BRANŻY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru: LUTY-MARZEC 2018

- Cieszymy się, że do grona detalistów uczestniczących w programie Visa Oferty dołączyła sieć Grycan. Mamy nadzieję, że dzięki specyfikacji oferty, która dostępna jest dla wszystkich zarejestrowanych w programie, będzie cieszyła się ona dużą popularnością, a także pozwoli nam zdobyć nowych użytkowników. Nadchodząca wiosna to idealny czas na odwiedzenie lodziarnio-kawiarni Grycan, a dzięki naszej współpracy ta wizyta może być jeszcze przyjemniejsza – komentuje Agata Laight, Head of Loyalty Go To Market, Card Linked Offers, Visa.

- Dzięki Visa Oferty możemy skutecznie dotrzeć do naszych obecnych i przyszłych klientów. Zdecydowaliśmy się udostępnić ofertę wszystkim użytkownikom programu, którzy dzięki płatności kartą Visa i szybkiej formie zwrotu środków mogą w komfortowy sposób skorzystać ze zniżki w ponad 150 naszych lodziarnio-kawiarniach w całej Polsce – komentuje Wojciech Biśta, Grycan – Lody od pokoleń.

Visa Oferty to wyjątkowy program, zapewniający szeroki wybór ofert od znanych i lubianych detalistów oraz szybki zwrot części poniesionych wydatków. Dostępne oferty zmieniają się regularnie, a partnerów biorących udział w programie ciągle przybywa.

Użytkownicy Visa Oferty otrzymują oferty zarówno dotyczące sklepów stacjonarnych,
jak i internetowych. Zwrot części wydatków następuje bezpośrednio na rachunek karty zarejestrowanej w programie zwykle do 5 dni od daty dokonania zakupów.

Z Visa Oferty można korzystać poprzez stronę internetową www.visaoferty.pl oraz dedykowaną aplikację mobilną na urządzenia z systemem operacyjnym Android, iOS i Windows.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE