Strona główna Wiadomości Współpraca Grycana z Visa
REKLAMA

Sieć partnerem wyjątkowego programu

Współpraca Grycana z Visa

Horecanet.pl, 13 kwietnia 2018

Nowym partnerem Visa Oferty – programu udostępniającego użytkownikom kart Visa atrakcyjne oferty znanych i lubianych marek – została sieć Grycan – Lody od pokoleń. Od kwietnia użytkownicy zarejestrowanych w programie kart Visa mogą liczyć na zwrot na swoją kartę nawet do 20 proc. wartości transakcji przy zakupach w lodziarnio-kawiarniach Grycan.

Autor:

Program Visa Oferty pozwala indywidualnym użytkownikom debetowych i kredytowych kart Visa na dostęp do atrakcyjnych ofert. Zapewnia również szybki zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy bezpośrednio na rachunek karty. Oferta lodziarnio-kawiarni Grycan jest dostępna dla wszystkich uczestników programu. Minimalna kwota zakupu pozwalająca spełnić warunki oferty wynosi 20 zł.

CZASOPISMO SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO BRANŻY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru: LUTY-MARZEC 2018

- Cieszymy się, że do grona detalistów uczestniczących w programie Visa Oferty dołączyła sieć Grycan. Mamy nadzieję, że dzięki specyfikacji oferty, która dostępna jest dla wszystkich zarejestrowanych w programie, będzie cieszyła się ona dużą popularnością, a także pozwoli nam zdobyć nowych użytkowników. Nadchodząca wiosna to idealny czas na odwiedzenie lodziarnio-kawiarni Grycan, a dzięki naszej współpracy ta wizyta może być jeszcze przyjemniejsza – komentuje Agata Laight, Head of Loyalty Go To Market, Card Linked Offers, Visa.

- Dzięki Visa Oferty możemy skutecznie dotrzeć do naszych obecnych i przyszłych klientów. Zdecydowaliśmy się udostępnić ofertę wszystkim użytkownikom programu, którzy dzięki płatności kartą Visa i szybkiej formie zwrotu środków mogą w komfortowy sposób skorzystać ze zniżki w ponad 150 naszych lodziarnio-kawiarniach w całej Polsce – komentuje Wojciech Biśta, Grycan – Lody od pokoleń.

Visa Oferty to wyjątkowy program, zapewniający szeroki wybór ofert od znanych i lubianych detalistów oraz szybki zwrot części poniesionych wydatków. Dostępne oferty zmieniają się regularnie, a partnerów biorących udział w programie ciągle przybywa.

Użytkownicy Visa Oferty otrzymują oferty zarówno dotyczące sklepów stacjonarnych,
jak i internetowych. Zwrot części wydatków następuje bezpośrednio na rachunek karty zarejestrowanej w programie zwykle do 5 dni od daty dokonania zakupów.

Z Visa Oferty można korzystać poprzez stronę internetową www.visaoferty.pl oraz dedykowaną aplikację mobilną na urządzenia z systemem operacyjnym Android, iOS i Windows.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.