Strona główna Wiadomości 25 Współpraca Best Western i Avios
REKLAMA

Partnerstwo w zakresie programów lojalnościowych

Współpraca Best Western i Avios

Horecanet.pl, 25 września 2017

Sieć Best Western oraz Avios ogłosiły partnerstwo, które umożliwi członkom Best Western Rewards uzyskanie 500 punktów Avios za pobyt w każdym z hoteli pod markami BW na całym świecie.

Autor:

Punkty Avios zebrane podczas pobytu w hotelach Best Western mogą być wykorzystane na bilety lotnicze, podniesienie klasy lotu,  pobyty w hotelach, jednodniowe wyjazdy i wiele więcej. Oferta jest dostępna dla członków Best Western Rewards, którzy jednocześnie należą do programów lojalnościowych: Aer Club from Aer Lingus, the British Airways Executive Club, Iberia Plus, Meridiana Club czy Avios Travel Rewards Programme.

Klienci Avios, którzy są już członkami Best Western Rewards, mają także możliwość wymienienia uzyskanych dotychczas punktów BWR na Avios, otrzymując 1 tys. Avios za każde 5 tys. punktów BWR.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE
RAPORT 2017

- kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem

- Jesteśmy podekscytowani naszym nowym partnerstwem z Avios i wierzymy, że członkowie Best Western Rewards będą w pełni cieszyć się najnowszym bonusem – powiedziała Dorothy Dowling, Senior Vice President i Chief Marketing Officer w Best Western Hotels & Resorts. - Klienci Aviosa mogą teraz odwiedzać ponad 4,1 tys. hoteli Best Western, aby szybciej zdobywać bonusy. Zachęcamy członków BWR oraz Avios do skorzystania z tej dodatkowej premii.

Klienci, którzy chcą zbierać punkty Avios podczas pobytu w hotelach z portfolio Best Western, powinni dołączyć do Best Western Rewards na bestwestern.com/rewards, dodać do konta swój numer członkowski w AerClub, British Airways Executive Club, Iberia Plus, Meridiana Club lub Avios Travel Rewards Programme, a także wybrać Avios jako preferowane punkty do pozyskiwania.

Ogłoszone w ciągu ostatnich dni partnerstwo to jedno z kilku udogodnień, które Best Western Rewards wdrożyło w ciągu tego roku, aby oferować swoim członkom jeszcze większą zachętę do gromadzenia punktów niż kiedykolwiek wcześniej.

Best Western Rewards to jedyny program lojalnościowy w branży, w którym punkty nigdy nie tracą ważności, a członkowie mają dostęp do szeregu promocji oraz wyjątkowej elastyczności w zakresie tego, na co wydają swoje punkty. Członkowie mogą  korzystać z szeregu opcji zniżkowych, w tym także całkowicie darmowych pobytów w obiektach sieci na całym świecie, bez dat wyłączonych z promocji. Dodatkowo, mają także dostęp do specjalnych cen – aż do 10 proc. taniej za każdą noc – oraz noclegu bez żadnych opłat po osiągnięciu najwyższych statusów. Od teraz możliwe jest wybranie Avios jako waluty premii zbieranej za pobyty w hotelach, a także pozyskanie ich w ramach wymiany zebranych do tej pory punktów BWR.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Michał Czeladzki o wołowinie

Michał Czeladzki szef kuchni Marcelino Chleb i Wino

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE