Strona główna Wiadomości 25 Współpraca Best Western i Avios
REKLAMA

Partnerstwo w zakresie programów lojalnościowych

Współpraca Best Western i Avios

Horecanet.pl, 25 września 2017

Sieć Best Western oraz Avios ogłosiły partnerstwo, które umożliwi członkom Best Western Rewards uzyskanie 500 punktów Avios za pobyt w każdym z hoteli pod markami BW na całym świecie.

Autor:

Punkty Avios zebrane podczas pobytu w hotelach Best Western mogą być wykorzystane na bilety lotnicze, podniesienie klasy lotu,  pobyty w hotelach, jednodniowe wyjazdy i wiele więcej. Oferta jest dostępna dla członków Best Western Rewards, którzy jednocześnie należą do programów lojalnościowych: Aer Club from Aer Lingus, the British Airways Executive Club, Iberia Plus, Meridiana Club czy Avios Travel Rewards Programme.

Klienci Avios, którzy są już członkami Best Western Rewards, mają także możliwość wymienienia uzyskanych dotychczas punktów BWR na Avios, otrzymując 1 tys. Avios za każde 5 tys. punktów BWR.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE
RAPORT 2017

- kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem

- Jesteśmy podekscytowani naszym nowym partnerstwem z Avios i wierzymy, że członkowie Best Western Rewards będą w pełni cieszyć się najnowszym bonusem – powiedziała Dorothy Dowling, Senior Vice President i Chief Marketing Officer w Best Western Hotels & Resorts. - Klienci Aviosa mogą teraz odwiedzać ponad 4,1 tys. hoteli Best Western, aby szybciej zdobywać bonusy. Zachęcamy członków BWR oraz Avios do skorzystania z tej dodatkowej premii.

Klienci, którzy chcą zbierać punkty Avios podczas pobytu w hotelach z portfolio Best Western, powinni dołączyć do Best Western Rewards na bestwestern.com/rewards, dodać do konta swój numer członkowski w AerClub, British Airways Executive Club, Iberia Plus, Meridiana Club lub Avios Travel Rewards Programme, a także wybrać Avios jako preferowane punkty do pozyskiwania.

Ogłoszone w ciągu ostatnich dni partnerstwo to jedno z kilku udogodnień, które Best Western Rewards wdrożyło w ciągu tego roku, aby oferować swoim członkom jeszcze większą zachętę do gromadzenia punktów niż kiedykolwiek wcześniej.

Best Western Rewards to jedyny program lojalnościowy w branży, w którym punkty nigdy nie tracą ważności, a członkowie mają dostęp do szeregu promocji oraz wyjątkowej elastyczności w zakresie tego, na co wydają swoje punkty. Członkowie mogą  korzystać z szeregu opcji zniżkowych, w tym także całkowicie darmowych pobytów w obiektach sieci na całym świecie, bez dat wyłączonych z promocji. Dodatkowo, mają także dostęp do specjalnych cen – aż do 10 proc. taniej za każdą noc – oraz noclegu bez żadnych opłat po osiągnięciu najwyższych statusów. Od teraz możliwe jest wybranie Avios jako waluty premii zbieranej za pobyty w hotelach, a także pozyskanie ich w ramach wymiany zebranych do tej pory punktów BWR.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Agnieszka Wranka: Nauka i poczucie humoru to mój klucz

Agnieszka Wranka dyrektor Hotel Indigo Krakow – Old Town

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.