Strona główna Wydawca portalu

 


BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. jest platformą mediów skutecznej komunikacji w relacji "business to business" w Polsce. Swoją oferetę kieruje do zarządów oraz menedżerów firm i instytucji działających na rynkach: gastronomicznym; hotelarskim; kawiarni, lodziarni i cukierni; stacji paliw. Dostarcza aktualnch informacji rynkowych oraz zapewnia profesjonalne kanały komunikacji marketingowej. W tym celu posiada nowoczesne narzędzia komunikacji jak: konferencje biznesowe, portale oraz czasopisma biznesowe. Firma jest organizatorem ważnych ogólnopolskich, branżowych konferencji, m.in. Food Business Forum, Forum Profit Hotel, Swets & Coffee Forum, Forum PetroTrend. 

Do osób zarządzających sieciami hotelarskimi i gastronomicznymi oraz niezależnymi obiektami i lokalami gastronomicznymi BROG B2B kieruje:

HORECANET.PL – serwis opisujący najnowsze wydarzenia oraz zmiany na rynku hotelarskim i gastronomicznym. Zawiera aktualne informacje o planach inwestycyjnych, rozwoju tego rynku oraz imprezach branżowych.

ŚWIAT HOTELI - czasopismo o charakterze b2b. Tematyka pisma podejmuje zagadnienia związane z funkcjonowaniem branży hotelarskiej. Zespół redakcyjny oraz współpracujący eksperci opisują metody zarządzania obiektem noclegowym, projekty najnowszych inwestycji i tendencje rozwoju rynku usług noclegowych. Raz w roku redakcja przygotowuje RYNEK HOTELARSKI W POLSCE - RAPORT, który jest kompendium wiedzy na temat sytuacji polskiego rynku obiektów noclegowych. Świat Hoteli i Raport docierają do zarządów spółek hotelarskich, właścicieli, dyrektorów oraz osób odpowiedzialnych za zaopatrzenie i wyposażenie obiektów noclegowych.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – czasopismo o charakterze B2B. Na jego łamach można przeczytać o najnowszych tendencjach i trendach rynkowych, planowanych inwestycjach, zmianach przepisów prawnych, istotnych wydarzeniach z „życia branży” oraz nowościach z zakresu zaopatrzenia i wyposażenia placówek. Raz w roku redakcja przygotowuje RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSC - RAPORT - , który jest kompendium wiedzy na temat sytuacji polskiej gastronomii. Grupę czytelników Nowości Gastronomicznych i Raportu stanowią właściciele i menedżerowie: restauracji, barów, placówek zbiorowego żywienia oraz firm cateringowych i sieci gastronomicznych.

Najważniejsze wydarzenia branżowe:

FORUM RYNKU GASTRONOMICZNEGO FOOD BUSINESS FORUM najważniejsze spotkanie właścicieli i menedżerów restauracji i lokali gastronomicznych w Polsce

FORUM RYNKU HOTELARSKIEGO PROFIT HOTEL - najważniejsze spotkanie właścicieli i menedżerów hoteli i obiektów noclegowych w Polsce

FORUM RYNKU STACJI PALIW PETROTREND - najważniejsze spotkanie właścicieli i menedżerów stacji paliw w Polsce

FORUM RYNKU KAWIARNI, LODZIARNI I CUKIERNI SWEETS & COFFEE - najważniejsze spotkanie właścicieli i menedżerów stacji kawiarni, lodziarni i cukierni w Polsce


 

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE