Strona główna Wydawca portalu

 


BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. jest platformą mediów skutecznej komunikacji w relacji "business to business" w Polsce. Swoją oferetę kieruje do zarządów oraz menedżerów firm i instytucji działających na rynkach: gastronomicznym; hotelarskim; kawiarni, lodziarni i cukierni; stacji paliw. Dostarcza aktualnch informacji rynkowych oraz zapewnia profesjonalne kanały komunikacji marketingowej. W tym celu posiada nowoczesne narzędzia komunikacji jak: konferencje biznesowe, portale oraz czasopisma biznesowe. Firma jest organizatorem ważnych ogólnopolskich, branżowych konferencji, m.in. Food Business Forum, Forum Profit Hotel, Swets & Coffee Forum, Forum PetroTrend. 

Do osób zarządzających sieciami hotelarskimi i gastronomicznymi oraz niezależnymi obiektami i lokalami gastronomicznymi BROG B2B kieruje:

HORECANET.PL – serwis opisujący najnowsze wydarzenia oraz zmiany na rynku hotelarskim i gastronomicznym. Zawiera aktualne informacje o planach inwestycyjnych, rozwoju tego rynku oraz imprezach branżowych.

ŚWIAT HOTELI - czasopismo o charakterze b2b. Tematyka pisma podejmuje zagadnienia związane z funkcjonowaniem branży hotelarskiej. Zespół redakcyjny oraz współpracujący eksperci opisują metody zarządzania obiektem noclegowym, projekty najnowszych inwestycji i tendencje rozwoju rynku usług noclegowych. Raz w roku redakcja przygotowuje RYNEK HOTELARSKI W POLSCE - RAPORT, który jest kompendium wiedzy na temat sytuacji polskiego rynku obiektów noclegowych. Świat Hoteli i Raport docierają do zarządów spółek hotelarskich, właścicieli, dyrektorów oraz osób odpowiedzialnych za zaopatrzenie i wyposażenie obiektów noclegowych.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – czasopismo o charakterze B2B. Na jego łamach można przeczytać o najnowszych tendencjach i trendach rynkowych, planowanych inwestycjach, zmianach przepisów prawnych, istotnych wydarzeniach z „życia branży” oraz nowościach z zakresu zaopatrzenia i wyposażenia placówek. Raz w roku redakcja przygotowuje RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSC - RAPORT - , który jest kompendium wiedzy na temat sytuacji polskiej gastronomii. Grupę czytelników Nowości Gastronomicznych i Raportu stanowią właściciele i menedżerowie: restauracji, barów, placówek zbiorowego żywienia oraz firm cateringowych i sieci gastronomicznych.

Najważniejsze wydarzenia branżowe:

FORUM RYNKU GASTRONOMICZNEGO FOOD BUSINESS FORUM najważniejsze spotkanie właścicieli i menedżerów restauracji i lokali gastronomicznych w Polsce

FORUM RYNKU HOTELARSKIEGO PROFIT HOTEL - najważniejsze spotkanie właścicieli i menedżerów hoteli i obiektów noclegowych w Polsce

FORUM RYNKU STACJI PALIW PETROTREND - najważniejsze spotkanie właścicieli i menedżerów stacji paliw w Polsce

FORUM RYNKU KAWIARNI, LODZIARNI I CUKIERNI SWEETS & COFFEE - najważniejsze spotkanie właścicieli i menedżerów stacji kawiarni, lodziarni i cukierni w Polsce


 

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.