Strona główna Wiadomości Wyjątkowa oferta w hotelach Golden Tulip i Campanile
REKLAMA

Walentynki w hotelu

Wyjątkowa oferta w hotelach Golden Tulip i Campanile

Horecanet.pl, 12 lutego 2018

Międzynarodowe święto miłości coraz bliżej. Z tej okazji sieć Louvre Hotels Group, do której należą m.in. hotele Golden Tulip i Campanile przygotowała specjalną, walentynkową ofertę dla par. Z propozycji można skorzystać od 14 lutego, do nawet 18 dnia tego miesiąca. Pakiet w cenach 350 i 250 złotych jest przeznaczony dla zakochanych par.

Autor:

W przypadku marki Golden Tulip, to oferta walentynkowa obowiązuje w hotelach: Warsaw Centre, Warsaw Airport i Gdańsk Residence.

Pakiet obejmuje pobyt dwóch osób na jedną noc w terminie 14-18 lutego 2018 roku. Restauracje hotelowe przygotowały specjalne, dedykowane menu z wyjątkowymi daniami do wyboru. W pakiecie jest kolacja dla pary oraz śniadanie, które w warszawskich hotelach może zostać dostarczone do pokoju. Koszt zestawu w hotelach marki Golden Tulip to 350 złotych.

Oferta jest limitowana, a o dostępności miejsc można się dowiedzieć z Centralnego Biura Rezerwacji (CRO), które służy wszelką informacją od poniedziałki do piątku w godz. 8-19 pod numerem telefonu: 008 001 211 685. W przypadku hotelu Golden Tulip Gdańsk Residence rezerwacji można dokonać pod numerem: +48 58 511 56 00.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018

ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

Promocja walentynkowa dotyczy także hoteli Campanile. Tutaj sieć LHG przygotowała pakiety w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Lublinie, Wrocławiu Centrum, Bydgoszczy, Szczecinie oraz Katowicach. Można z niego skorzystać w dniach 14-17 lutego.

W pakiecie znajdują się również wykwintna kolacja dla dwóch osób oraz śniadanie, które można zamówić do pokoju. Zainteresowani mogą dokonać rezerwacji za pośrednictwem Centralnego Biura Rezerwacji (CRO), którego konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku (g. 8-19) pod numerem telefonu: +48 223 072 337.

W hotelach Campanile koszt pobytu walentynkowego dla dwóch osób jest tańszy i wynosi 250 złotych. Tutaj także liczba pakietów jest limitowana.

Dodatkową atrakcją, tak samo jak w hotelach Golden Tulip jest możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia na tzw. Love Wall, czyli specjalnie przygotowanej ścianie zaaranżowanej na czas walentynek. Oczywiście stanie się to tylko za zgodą zainteresowanych.

Rezerwacje w hotelach obu marek można odwołać dzień przed planowanym pobytem.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Moya: Zmiany rynkowe skłaniają do ewaluacji asortymentu

Filip Puchalski Dyrektor ds. Operacyjnych Moya

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.