Strona główna Wiadomości Wyjątkowa oferta w hotelach Golden Tulip i Campanile
REKLAMA

Walentynki w hotelu

Wyjątkowa oferta w hotelach Golden Tulip i Campanile

Horecanet.pl, 12 lutego 2018

Międzynarodowe święto miłości coraz bliżej. Z tej okazji sieć Louvre Hotels Group, do której należą m.in. hotele Golden Tulip i Campanile przygotowała specjalną, walentynkową ofertę dla par. Z propozycji można skorzystać od 14 lutego, do nawet 18 dnia tego miesiąca. Pakiet w cenach 350 i 250 złotych jest przeznaczony dla zakochanych par.

Autor:

W przypadku marki Golden Tulip, to oferta walentynkowa obowiązuje w hotelach: Warsaw Centre, Warsaw Airport i Gdańsk Residence.

Pakiet obejmuje pobyt dwóch osób na jedną noc w terminie 14-18 lutego 2018 roku. Restauracje hotelowe przygotowały specjalne, dedykowane menu z wyjątkowymi daniami do wyboru. W pakiecie jest kolacja dla pary oraz śniadanie, które w warszawskich hotelach może zostać dostarczone do pokoju. Koszt zestawu w hotelach marki Golden Tulip to 350 złotych.

Oferta jest limitowana, a o dostępności miejsc można się dowiedzieć z Centralnego Biura Rezerwacji (CRO), które służy wszelką informacją od poniedziałki do piątku w godz. 8-19 pod numerem telefonu: 008 001 211 685. W przypadku hotelu Golden Tulip Gdańsk Residence rezerwacji można dokonać pod numerem: +48 58 511 56 00.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018

ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

Promocja walentynkowa dotyczy także hoteli Campanile. Tutaj sieć LHG przygotowała pakiety w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Lublinie, Wrocławiu Centrum, Bydgoszczy, Szczecinie oraz Katowicach. Można z niego skorzystać w dniach 14-17 lutego.

W pakiecie znajdują się również wykwintna kolacja dla dwóch osób oraz śniadanie, które można zamówić do pokoju. Zainteresowani mogą dokonać rezerwacji za pośrednictwem Centralnego Biura Rezerwacji (CRO), którego konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku (g. 8-19) pod numerem telefonu: +48 223 072 337.

W hotelach Campanile koszt pobytu walentynkowego dla dwóch osób jest tańszy i wynosi 250 złotych. Tutaj także liczba pakietów jest limitowana.

Dodatkową atrakcją, tak samo jak w hotelach Golden Tulip jest możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia na tzw. Love Wall, czyli specjalnie przygotowanej ścianie zaaranżowanej na czas walentynek. Oczywiście stanie się to tylko za zgodą zainteresowanych.

Rezerwacje w hotelach obu marek można odwołać dzień przed planowanym pobytem.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE