Strona główna Wiadomości sierpień 9 Wykonawca hotelu Radisson Red wybrany
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Wykonawca hotelu Radisson Red wybrany

Horecanet.pl, 9 sierpnia 2017

Generalnym wykonawcą wielofunkcyjnego centrum Unity Centre, które powstanie przy Rondzie Mogilskim w Krakowie, została firma Strabag. W ramach kompleksu działać będzie pierwszy w Polsce hotel marki Radisson Red.

Autor:

Budowę o wartości 380 mln zł netto Strabag przejmie jeszcze w tym miesiącu i ukończy w czerwcu 2019 roku.

Radisson Red Kraków będzie się składał z 230 pokoi, restauracji i baru oraz przestrzeni przeznaczonej na spotkania. Do dyspozycji gości będzie czynne całą dobę centrum fitness. Nieruchomość, w której powstanie hotel, stanowi integralną część budowanego Unity Center. Inwestorem tego kompleksu jest spółka Treimorfa Project, której wspólnikami są Eurozone Equity Company oraz grupa GD&K.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru: LIPIEC 2017

- Wprowadzenie Radisson RED na rynek jest kluczowym filarem w naszej strategii rozwoju w tym kraju. Obecnie mamy tu dwanaście hoteli – i ponad 2,7 tys. pokoi – Radisson Blu i Park Inn by Radisson. Rezidor koncentruje się w tym momencie na powiększaniu udziału na polskim rynku – powiedział Ellie Younes, wiceprezes wykonawczy i dyrektor ds. rozwoju w Rezidor Hotel Group.
 

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Agnieszka Wranka: Nauka i poczucie humoru to mój klucz

Agnieszka Wranka dyrektor Hotel Indigo Krakow – Old Town

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.