Strona główna Wiadomości grudzień 19 XVII Forum PetroTrend 2017
REKLAMA

Najważniejsze spotkanie właścicieli stacji paliw

XVII Forum PetroTrend 2017

Petrolnet.pl, 16 grudnia 2016 25.04.2017 - 25.04.2017, Sheraton Warsaw Hotel

XVII edycja Forum Rynku Paliwowego PetroTrend 2017 będzie obfitowała w interesujące dyskusje, wystąpienia znakomitych przedstawicieli branży oraz efektywne spotkania biznesowe. Po raz szósty zostaną przyznane nagrody w konkursie Stacja Benzynowa Roku dla najlepszych stacji w Polsce.

Najważejsze w Polsce spotkanie właścicieli stacji paliw

Autor:

Tradycyjnie wydarzenie będzie najlepszą w roku okazją do nawiązania i zacieśnienia relacji z partnerami, przedstawicielami branży oraz dostawcami i odbędzie się 25 kwietnia 2017 roku w Sheraton Warsaw Hotel.

Właścicielom stacji paliw, które przystąpią do konkursu Stacja Benzynowa Roku 2017 (całkowicie za darmo!) przysługują DWA DARMOWE ZAPROSZENIA do udziału w całym wydarzeniu.
Szczegóły już wkrótce!

Uczestnictwo zagwarantuje Państwu:
● zdobycie wiedzy o sprawdzonych sposobach na rozwój biznesu
● możliwość dyskusji z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami
● kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów
● indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich aktualną ofertą
● lunch w restauracji The Olive w Sheraton Warsaw Htel
● udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową Stacja Benzynowa Roku 2017
● obecność na najważniejszym w roku spotkaniu przedstawicieli branży
● zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień
 

XVII Forum PetroTrend 2017  będzie ściśle dostosowane do potrzeb operatorów rynku paliwowego ze szczególnym uwzględnieniem niezależnych właścicieli stacji, ale nie zabraknie też miejsca dla największych graczy na rynku. Program obejmie m.in. dyskusje na temat niskich marż, sposobów na zwiększenie zysków stacji, franczyzy, konsolidacji i własnej marki oraz scenariusza rozwoju polskiego rynku paliwowego. W ramach konferencji odbędą się panele dyskusyjne z udziałem wybitnych ekspertów i praktyków branży. Organizatorzy spodziewają się również dużej grupy firm dostarczających produkty, usługi oraz wyposażenie dla stacji i sklepu.

Forum Rynku Paliwowego PetroTrend to nie tylko prelekcje i dyskusje panelowe, ale także wyjątkowe miejsce spotkań i kontaktów biznesowych. Tradycyjnie w czasie wydarzenia zostaną zorganizowane specjalne spotkania w formule BUSINESS SPEED DATING. Będą to indywidualne spotkania, podczas których do dyspozycji dostawców produktów, urządzeń lub usług będą przedstawiciele sieci stacji paliw („kupcy”) odpowiedzialni za modernizację, zaopatrzenie i wyposażenie stacji, sklepu i gastronomii. To niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju okazja dla sponsorów, wystawców lub uczestników konferencji do nawiązania relacji i wymiany informacji na temat współpracy z największymi odbiorcami największych sieci w Polsce.

Forum Rynku Paliwowego PetroTrend zajmuje wyjątkową, prestiżową pozycję wśród konferencji organizowanych w polskim sektorze paliwowym. Tu m.in. omawiamy perspektywy i trendy rozwoju rynku, radzimy, jak przyciągnąć i utrzymać klienta, komentujemy zmiany przepisów, przedstawiamy innowacyjne rozwiązania dla przystacyjnych sklepów, restauracji i myjni. Forum od szesnastu lat gromadzi przedstawicieli kadry zarządzającej i menadżerów spółek paliwowych, których głos ma kluczowe znaczenie dla kształtu rynku paliwowego. Tradycyjnie w konferencji biorą udział właściciele stacji paliw, prezesi, członkowie zarządów sieci i koncernów, osoby odpowiedzialne za rozwój i inwestycje, a także przedstawiciele producentów i dystrybutorów działających na tym rynku.

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA – WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG Marketing - platformy mediów skutecznej komunikacji B2B  – wydawca czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience Store; Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee,  portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Paliwowego PetroTrend, Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także 

Kontakt z organizatorem:
Zbigniew Pąk – szef zespołu sprzedaży rynku stacji paliw
664 463 083
z.pak@brogmarketing.pl
www.brogmarketing.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Nowe regulacje zwiększają koszty prowadzenia działalności

Marek Pietrzak prezes Agencja Solidarni w Biznesie

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE