Strona główna Wiadomości Z jakich produktów korzytają uczestnicy MasterChef Junior?
REKLAMA

Partner programu

Z jakich produktów korzytają uczestnicy MasterChef Junior?

Horecanet.pl, 12 kwietnia 2018

W trzeciej edycji programu MasterChef Junior, młodzi kucharze przygotowując potrawy konkursowe bazują na produktach dostarczonych przez sieć hurtowni Makro Polska.

Autor:

MasterChef Junior to popularny program produkowany przez stację TVN, w którym najbardziej utalentowani młodzi kucharze z całej Polski walczą o trofeum i nagrodę pieniężną. W każdym odcinku Anna Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran stawiają przed uczestnikami różne wyzwania, takie jak m.in. przygotowanie dań rybnych, mięsnych, zup czy deserów. Produkty niezbędne do wykonania potraw zapewnia sieć hurtowni Makro Polska. Program można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20:00 na antenie TVN.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW

link do aktualnego numeru
LUTY - MARZEC 2018

Makro Polska jest również partnerem wszystkich sześciu edycji programu Masterchef w Polsce. Sieć hurtowni wspiera polską gastronomię m.in. poprzez program Szef dla Młodych Talentów – edukacyjny program odpowiedzialności społecznej skierowany do uczniów szkół gastronomicznych oraz program Szef dla Szefów, w ramach którego odbywają się konferencje i warsztaty dedykowane branży HoReCa.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.