Strona główna Wiadomości lipiec ZP HoReCa ma nowego członka
REKLAMA

Rozwój organizacji

ZP HoReCa ma nowego członka

Horecanet.pl, 5 lipca 2018

W drugim kwartale tego roku do Związku Pracodawców dołączył kolejny duży gracz na polskim i globalnym rynku gastronomicznym, który potwierdził spójność celów tych organizacji, decydując się połączyć wysiłki na rzecz budowania lepszego zrozumienia i transparentności rynku w Polsce.Do ZP HoReCa przystąpił McDonald’s Polska.

ZP HoReCa ma nowego członka

Autor: Horecanet

Dla McDonald’s Polska, kluczowymi obszarami, na których zamierza skupić swoją aktywność w ramach ZP HoReCa, są kwestie pracownicze, w szczególności niedobory na rynku pracy.

- Udział tak ważnego podmiotu jak McDonald’s Polska w naszej organizacji to zaszczyt i dowód, że krajowy rynek gastronomiczny oczekuje wspólnych działań. Mamy wspólne pasje, ale również wspólne problemy. Widzimy możliwość dialogu z administracją i chcemy go prowadzić w ramach ZP HoReCa, aby te problemy rozwiązać – komentuje Sylwester Cacek, przewodniczący rady ZP HoReCa i prezes zarządu Sfinks Polska.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW

link do aktualnego numeru
CZERWIEC 2018

- Jesteśmy liderem rynku restauracji szybkiej obsługi i jednym z największych pracodawców w Polsce. 80 % restauracji McDonald’s w Polsce prowadzą nasi franczyzobiorcy. Jesteśmy przekonani, że przystąpienie do ZP HoReCa  pozwoli nam jeszcze lepiej wspierać ich rozwój. Mamy nadzieję, że współpraca w ramach Związku wzmocni głos sektora gastronomicznego w dialogu z administracją publiczną, przyczyni się  do  stabilnego rozwoju branży, a także pozytywnie wpłynie na jakość usług gastronomicznych i bezpieczeństwo konsumentów w Polsce – dodaje Anna Borys-Karwacka, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska.

McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku,. Obecnie działają w Polsce 402 restauracje McDonald’s, które zatrudniają ponad 22 000 osób. 329 z nich to obiekty prowadzone przez 66 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.

Związek Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu ( ZP HoReCa) jest organizacją branżową, która reprezentuje przedsiębiorstwa gastronomiczne działające na polskim rynku i za granicą. Powstała w 2016 r. z inicjatywy wiodących przedstawicieli branży gastronomicznej. Jego zadaniem jest dbanie o wizerunek gastronomii w relacji z konsumentami, dostawcami i administracją, a także działanie w celu identyfikacji i skutecznego rozwiązywania problemów branży oraz tworzenie warunków dla w pełni uczciwej konkurencji na rynku.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE