Strona główna Wiadomości 5 ZP HoReCa zaprasza hotele!
REKLAMA

Tylko u nas!

ZP HoReCa zaprasza hotele!

Horecanet.pl, 5 grudnia 2017

Branżowa organizacja działająca w szczególności na rzecz gastronomii i cateringu ZP HoReCa zaprasza do współpracy również sieci i niezależne hotele. - Wierzymy, że wyzwania i problemy są podobne, stąd wymiana doświadczeń i zwiększenie siły oddziaływania, może być korzystne dla wszystkich uczestników rynku – mówi Marcin Zawadzki, prezes ZP HoReCa.

Autor:

Związek Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu (ZP HoReCa) to organizacja, która reprezentuje i chroni polski rynek gastronomiczny w kraju i za granicą. Do jej zadań należy działanie na rzecz rozwiązywania problemów branży, tworzenia korzystnych dla jej rozwoju warunków, a także dbanie o pozytywny wizerunek sektora gastronomicznego. ZP HoReCa przekształciła się z Krajowej Rady Gastronomii i Cateringu, która powstała w 2016 roku z inicjatywy wiodących przedstawicieli branży. ZP HoReCa zrzesza obecnie około 2 tys. lokali gastronomicznych na terenie całego kraju.

Wszelkich informacji na temat członkostwa udziela biuro ZP HoReCa
biuro@zphoreca.pl

 

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO HOTELARZY

!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
 link do aktualnego numeru:
WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2017

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.