Strona główna Wiadomości 2014 luty Zachodniopomorskie: hotel ze spa w zabytkowym dworku
REKLAMA

Powstał nowy obiekt

Zachodniopomorskie: hotel ze spa w zabytkowym dworku

Horecanet.pl, 26 lutego 2014

W Trzebiatowie, na bazie zabytkowego dworku z 1850 roku powstał hotel Akacjowy Dwór. Obiekt został udostępniony dla gości we wrześniu 2013 roku, jednak uroczyste otwarcie wraz z poświęceniem odbyło się dopiero w ostatni czwartek, 20 lutego.

Autor: Hotel Spa Akacjowy Dwór

Obiekt posiada część hotelową składającą się 23 pokoi (jedno- i dwuosobowych) oraz restauracyjną, z tarasem i salą bankietową, która służy jako zaplecze konferencyjne. Pozwala na zorganizowanie profesjonalnych szkoleń, imprez okolicznościowych i bankietów firmowych dla maksymalnie 80 osób.

>>> Przeczytaj również: Chcesz się pochwalić swoją inwestycją? Napisz do nas!

Do dyspozycji gości oddaje również nowoczesne spa, wyposażone w szereg profesjonalnych urządzeń do odnowy biologicznej i fizjoterapii min. saunę suchą i parową, jacuzzi z balią chłodzącą, a także kameralną salę fitness, zaaranżowaną w przepięknych pomieszczeniach zabytkowego dworku.

Hotel Spa Akacjowy Dwór jest położony w miejscowości Trzebiatów koło Stargardu Szczecińskiego na Pomorzu Zachodnim. Okolica zachęca do aktywnego wypoczynku: spacery, bieganie, jazda na rowerze czy też nordic walking.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Makarun o zakazie handlu

Marcin Szworak współwłaściciel Makarun Spaghetti and Salad

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.