Strona główna Wiadomości 2014 luty Zachodniopomorskie: hotel ze spa w zabytkowym dworku
REKLAMA

Powstał nowy obiekt

Zachodniopomorskie: hotel ze spa w zabytkowym dworku

Horecanet.pl, 26 lutego 2014

W Trzebiatowie, na bazie zabytkowego dworku z 1850 roku powstał hotel Akacjowy Dwór. Obiekt został udostępniony dla gości we wrześniu 2013 roku, jednak uroczyste otwarcie wraz z poświęceniem odbyło się dopiero w ostatni czwartek, 20 lutego.

Autor: Hotel Spa Akacjowy Dwór

Obiekt posiada część hotelową składającą się 23 pokoi (jedno- i dwuosobowych) oraz restauracyjną, z tarasem i salą bankietową, która służy jako zaplecze konferencyjne. Pozwala na zorganizowanie profesjonalnych szkoleń, imprez okolicznościowych i bankietów firmowych dla maksymalnie 80 osób.

>>> Przeczytaj również: Chcesz się pochwalić swoją inwestycją? Napisz do nas!

Do dyspozycji gości oddaje również nowoczesne spa, wyposażone w szereg profesjonalnych urządzeń do odnowy biologicznej i fizjoterapii min. saunę suchą i parową, jacuzzi z balią chłodzącą, a także kameralną salę fitness, zaaranżowaną w przepięknych pomieszczeniach zabytkowego dworku.

Hotel Spa Akacjowy Dwór jest położony w miejscowości Trzebiatów koło Stargardu Szczecińskiego na Pomorzu Zachodnim. Okolica zachęca do aktywnego wypoczynku: spacery, bieganie, jazda na rowerze czy też nordic walking.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.