Strona główna Wiadomości Zakopiański obiekt w nowej odsłonie
REKLAMA

Tylko u nas!

Zakopiański obiekt w nowej odsłonie

Horecanet.pl, 15 maja 2018

Zlokalizowany w samym sercu Zakopanego Hotel Foluszowy Potok po raz pierwszy przyjął gości w 1999 roku. Jednak niedawno otworzył się w zupełnie nowej odsłonie. Został także oficjalnie zaszeregowany do kategorii trzygwiazdkowej.

Zakopiański obiekt w nowej odsłonie

Autor: Foluszowy Potok

- Choć obecny Hotel Foluszowy Potok jest miejscem całkowicie odmienionym, to wartości, za które pokochali Państwo jego dotychczasową odsłonę pozostały takie same. W nowoczesnych wnętrzach uchwyciliśmy ducha i atmosferę sprzed lat, które sprawiły, że Foluszowy tak długo gości w pamięci wielu naszych klientów – przekonują właściciele.

Hotel oferuje 34 pokoje, mogące łącznie przyjąć 71 osób, a także restaurację Czerwone Korale, serwującą tradycyjne smaki Podhala w lekkim, nowoczesnym wydaniu.

Hotel Foluszowy Potok położony jest w samym sercu Zakopanego. Jego doskonała lokalizacja jest jednym z największych atutów - wszystkie najpopularniejsze atrakcje są usytuowane w zasięgu spaceru.

ŚWIAT HOTELI
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE
I NIEZALEŻNE CZASOPISMO HOTELARZY
link do aktualnego numeru
LUTY - MARZEC 2018

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Shell Polska: Dzielimy się naszym know-how

Marek Kulesza kierownik ds. rozwoju sieci partnerskiej Shell Polska

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.