Strona główna Wiadomości Zapraszamy „kupców” na III Sweets & Coffee Forum 2017
REKLAMA

Oszczędność czasu, przegląd aktualnej oferty dostawców!

Zapraszamy „kupców” na III Sweets & Coffee Forum 2017

Horecanet.pl, 2 stycznia 2017

Szanujesz czas, zależy Ci na błyskawicznym przeglądzie aktualnych ofert, nowości oraz wymianie informacji na temat współpracy z potencjalnymi dostawcami. Nie lubisz długich i nieefektywnych spotkań? Zapraszamy serdecznie do udziału w Business Speed Dating - seriach indywidualnych randek biznesowych dotyczących wymiany oczekiwań i perspektyw na współpracę.

Autor: Wojciech Bedyński

Spotkania Business Speed Dating po raz trzeci towarzyszyć będą III Sweets & Coffee Forum 2017. Tegoroczna edycja odbędzie się 16 marca br. w Sheraton Warsaw Hotel.
 
Zapraszamy wszystkie osoby odpowiedzialne za zakupy, inwestycje, wyposażenie, zaopatrzenie, modernizacje w sieciach kawiarni, lodziarni, cukierni lub piekarni do udziału w naszym całodziennym wydarzeniu wraz z konferencją, luchem i kolacją z Galą konkursową Sweets & Coffee Awards 2017. ZAPROSZENIE JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNE. Zapraszamy do kontaktu z Organizatorem. 

James Hancock, współwłaściciel Organic Coffee & more

Formuła Business Speed Dating jest bardzo ciekawa. Daje możliwość poznania, w krótkim czasie, wielu interesujących firm i ofert, z którymi w przyszłości możemy nawiązać współpracę. Spotkania w sumie zajmują tylko kilka godzin, dlatego też nie musimy poświęcać wielu dni.

 
Adam Pawela, menadżer ds. rozwoju i obsługi sieci Beza Krówka

Podczas Business Speed Dating nawiązaliśmy wiele interesujących kontaktów. To wspaniała okazja do wymiany wzajemnych oczekiwań i możliwości. 

 

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA - WWW.SCFORUM.PL

Organizator BROG Marketing
Platforma mediów skutecznej komunikacji B2B, wydawca
czasopism: czasopism: 
Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne, Sweets & Coffee, Stacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Silver tsunami - nowa grupa gości hoteli

Robert Moskwa dyrektor marketingu i sprzedaży Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.