Strona główna Wiadomości Zdrojowa buduje Forest Ski Hotel & Resort za 250 mln zł
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Zdrojowa buduje Forest Ski Hotel & Resort za 250 mln zł

Horecanet.pl, 22 lutego 2018

Zachęcona sukcesem swojego obiektu Cristal Resort, Zdrojowa Invest & Hotels rozpoczyna budowę pierwszego etapu wielofunkcyjnego kompleksu condo Forest Ski Hotel & Resort w Szklarskiej Porębie. Czterogwiazdkowiec zaoferuje m.in. 104 pokoje o powierzchni 23,5–58 mkw. Szacowany koszt inwestycji to 250 mln zł.

Autor: Zdrojowa Invest & Hotels

Ceny jednostek condo rozpoczynają się od 12,9 tys. netto za mkw., a najdroższe apartamenty kosztują 1 245 tys. netto. Najatrakcyjniejsze zlokalizowane są na czwartym piętrze, a dodatkowo mają tarasy na dachu i prywatne jacuzzi. Z myślą o wymagających gościach przewidziano usługi decydujące o jakości wypoczynku, takie jak: aquapark, restauracja, kawiarnia, spa & wellness, siłownia, sala i plac zabaw dla najmłodszych. Otwarcie zaplanowano na grudzień 2019.

RYNEK DOSTAWCÓW
HORECA W POLSCE - RAPORT 2018

ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP
DO PEŁNEGO WYDANIA
w wersji elektronicznej - kliknij

- Na powierzchni 8 ha chcemy zbudować kompleks w sposób intuicyjny zachęcający do wypoczynku w zgodzie z naturą i będący enklawą ciszy osłoniętą lasem świerkowym. Atutem tego miejsca jest otoczenie umożliwiające spędzanie czasu na zewnątrz – liczne siedziska i miejsca do leżenia wkomponowane w starodrzewie, ogród ziołowy, czy kamienny ogród ZEN – mówi Jan Wróblewski, członek zarządu i właściciel Zdrojowa Invest & Hotels.

Awangardowa architektura inspirowana górskim kryształem idealnie zharmonizowana z otaczającą przyrodą to efekt pracy architektów Grupy 5. Przewidziano rozwiązania przyjazna naturze i minimalizujące niepożądany wpływ na środowisko.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Nowa osoba w Arche

14 marca 2018

Komentarz

Komentarz dnia

Jak uniknąć nadmiernej rotacji pracowników?

Maciej Marks współwłaściciel Kafka oraz Jaś i Małgosia

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.