Strona główna Wiadomości 5 Zdrowy, polski „Welcome gift” w hotelach
REKLAMA

Nowa oferta na rynku

Zdrowy, polski „Welcome gift” w hotelach

Horecanet.pl, 5 października 2017

Stowarzyszenie producentów pomidorów i ogórków pod osłonami w dniach 25-28 września br. uczestniczyło w targach Invest Hotel w Poznaniu, promując wśród grupy HoReCa nowy trend.

Autor:

Związany jest z powitalnym poczęstunkiem gości, polegający na zapewnieniu zdrowego, polskiego Welcome gift w postaci elegancko wyeksponowanych na paterach, misach czy talerzach polskich pomidorów.

Nowy poczęstunek spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających stoisko, gdzie szczegółowo omawiano ideę projektu, przedstawiano przykładowe kompozycje z różnych odmian pomidorów oraz zapewniono pomidorowy poczęstunek, potwierdzający słowa o bogactwie smakowym pomidorów. Przedostatniego dnia targów dodatkowo została wygłoszona krótka, aczkolwiek merytorycznie rzeczowa prelekcja o projekcie.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE I NOWOCZESNE CZASOPISMO RESTAURATORÓW
!!! ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA !!!
link do aktualnego numeru: WRZESIEŃ

Licznie przybyli przedstawiciele grupy HoReCa po zapoznaniu się z nowym trendem witania gości, wyrażali głębokie zainteresowanie projektem oraz popierali pomysł kultywowania zdrowego trendu życia, zdrowego odżywiania oraz zdrowego, indywidualnego i niebanalnego witania gości hotelowych.
Przystępując do projektu: Zdrowy, polski Welcome gift cała branża hotelarska zyska dodatkowe atuty, a tym samym zapewni pozytywne odczucia dla swoich gości.

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Orlen: Tworzymy nowe standardy

Krzysztof Łagowski dyrektor wykonawczy ds. Sprzedaży Detalicznej PKN Orlen

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.