Strona główna Wiadomości 11 Zmiany kierownicze w Hilton
REKLAMA

NAJWAŻNIEJSZE ARTYKUŁY TYGODNIA - HORECANET.PL

Zmiany kierownicze w Hilton

Horecanet.pl, 11 stycznia 2017

Sieć Hilton poinformowała o mianowaniu na stanowisko starszego wiceprezesa ds. operacyjnych na region Europy kontynentalnej Jochema-Jana Sleiffera. W ramach swoich obowiązków będzie zarządzał 51 hotelami należącymi do marek Hilton, DoubleTree by Hilton i Curio – A Collection by Hilton, a także 13 obiektami, będącymi w różnych stadiach przygotowania.

Autor:

W chwili obecnej Jochem-Jan Sleiffer jest odpowiedzialny za wiele obsypanych nagrodami hoteli, w tym Hilton Amsterdam Schiphol Airport, czy też zlokalizowany na wybrzeżu Morza Czarnego, Hilton Batumi.

Jochem-Jan Sleiffer jest Holendrem. W 1990 roku podjął pracę w Hilton Amsterdam i od tego czasu budował swoją karierę, pracując na różnych stanowiskach w hotelach w całej Europie. W trakcie swojej kariery w sieci Hilton obejmował kierownicze stanowiska w Brukseli, Londynie, Paryżu i Atenach, zaś w ostatnim czasie sprawował obowiązki wiceprezesa ds. operacyjnych w regionie Europy Północnej, Środkowej i Wschodniej. Pod jego przewodnictwem Hilton w tym regionie przeżywa w ostatnich latach okres gwałtownego rozwoju, otwierając tak prestiżowe obiekty jak Waldorf Astoria Berlin, DoubleTree by Hilton Wrocław czy Hilton Tallinn Park, pierwszy hotel marki Hilton w Estonii.

ŚWIAT HOTELI - czasopismo hotelarzy
!!!ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA!!!
kliknij aby zapoznać się z numerem:
GRUDZIEŃ 2016

Jochem-Jan Sleiffer dał się poznać jako lider branży hotelowej w zakresie optymalizacji osiąganych wyników, wprowadzając najlepsze praktyki i promując innowacyjne rozwiązania  w całej organizacji. Niestrudzenie wspiera projekt „Travel with Purpose”, program społecznej odpowiedzialności biznesu, odzwierciedlający zaangażowanie sieci między innymi w zakresie promocji różnorodności wśród pracowników, a w szczególności zwiększenia liczby kobiet na stanowiskach kierowniczych. Pasją Jochema-Jana Sleiffera jest dzielenie się umiejętnościami z młodymi ludźmi i stwarzanie im możliwości rozwoju zawodowego, dlatego w Hilton Worldwide przewodzi wysiłkom na rzecz zaangażowania organizacji w programy szkoleniowe oraz w inicjatywy z obszaru aktywizacji zawodowej młodzieży.

W komentarzu do mianowania, Simon Vincent, wiceprezes wykonawczy i prezes Hilton na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, powiedział: - Jochem-Jan Sleiffer jest postacią, która wniosła ważny wkład w nasz sukces w regionie. W czasie 26 lat pracy dla Hilton Worldwide niezmiennie osiągał znakomite wyniki, dzięki swojej niespożytej energii, entuzjazmowi oraz bogatemu doświadczeniu w branży hotelarskiej. Znając jego niestrudzone zaangażowanie w wypracowywanie zysków, stawianie na innowacyjność, a także umiejętność zarządzania świetnymi zespołami, jestem przekonany, że znakomicie sprawdzi się na swoim nowym stanowisku, stojąc na czele sieci Hilton w Europie kontynentalnej.

W komentarzu do mianowania, Jochem-Jan Sleiffer, starszy wiceprezes ds. operacyjnych Hilton na region Europy kontynentalnej w obszarze hoteli oferujących pełny zakres usług dla gości, powiedział: - Z niecierpliwością oczekuję objęcia nowego stanowiska i rozpoczęcia pracy z naszymi zespołami w Europie kontynentalnej, gdzie będziemy wspólnie dbać o komfort naszych gości, stwarzać możliwości rozwoju zawodowego dla pracowników, zwiększać zyski dla naszych partnerów i przyczyniać się do budowania więzi między branżą hotelarską a otaczającym ją środowiskiem i klientami. Moim zamierzeniem teraz jest ponowne skupienie się na stałym podnoszeniu naszej wydajności, wprowadzaniu kolejnych innowacji w obszarze obsługi gości w coraz bardziej cyfrowym świecie i rozszerzaniu listy projektów realizowanych w Europie kontynentalnej. Cieszę się także na ponowne nawiązanie współpracy z zespołem w Holandii, gdzie 26 lat temu zaczęła się moja kariera w Hiltonie.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Komentarz

Komentarz dnia

Makarun o zakazie handlu

Marcin Szworak współwłaściciel Makarun Spaghetti and Salad

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.