Strona główna Wiadomości 4 Zmiany w Mr Hamburger
REKLAMA

Kolejne działania firmy

Zmiany w Mr Hamburger

Horecanet.pl, 4 stycznia 2017

Zarząd spółki poinformował, że 2 stycznia br. lokal sieci w Katowicach, który do tej pory prowadzony był przez franczyzobiorcę, rozpoczął działalność jako własny. Zakończono również działalność nierentownej restauracji w Sosnowcu.

Przykładowy lokal sieci

Autor:

Po przeprowadzonych pracach inwestycyjnych, restauracja w Katowicach rozpoczęła działalność jako lokal własny. W komunikacie podano, że ta lokalizacja charakteryzuje się dużym popytem na produkty gastronomiczne typu fast-food, a całość osiąganych przez ten lokal wyników sprzedażowych będzie księgowana w bilansie spółki.

Jednocześnie zakończono działalność nierentownego lokalu własnego w Sosnowcu. Placówka ta pierwotnie prowadzona była przez franczyzobiorcę, a od 18 sierpnia 2016 roku - po rozwiązaniu umowy z franczyzobiorcą - prowadzona była jako własna.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE - czasopismo restauratorów 
!!!ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA!!!
kliknij aby zapoznać się z numerem:
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2016

                                                                                                                                                                            

© BROG Marketing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Sztuka serwowania napojów kawowych

Kamil Gaszewski Beverage Category Coordinator Costa Coffee Polska

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG Marketing © BROG Marketing Sp. z o.o. S.K. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.
Kliknij
TUTAJ, aby zapoznać się z naszą polityką prywatności oraz dowiedzieć się jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.