Strona główna Wiadomości październik 11 Znane marki na Targach Franczyza
REKLAMA

173 pomysłów na biznes

Znane marki na Targach Franczyza

Horecanet.pl, 10 października 2016

Marzenia o własnej firmie mogą stać się rzeczywistością. Na Targach Franczyzy w Warszawie będzie można wybierać spośród 173 pomysłów na biznes największych sieci z Polski i z zagranicy. To najważniejsze wydarzenie na rynku franczyzy w Europie Środkowo-Wschodniej. 

Autor:

W tym roku Targi Franczyzy odbędą się po raz 14. Ich głównym atutem są bezpośrednie spotkania z przyszłymi partnerami biznesowymi. Przez trzy dni osoby szukające pomysłu na własną firmę mają okazję przeprowadzić dziesiątki rozmów i negocjacji, na podstawie których zdecydują o wyborze najlepszego partnera do współpracy.

– Targi są okazją do nawiązania pierwszych kontaktów biznesowych oraz porównania warunków i zasad współpracy licencyjnej. Wszystko po to, aby dokonać jednego z najważniejszych wyborów w życiu – wyboru biznesu dla siebie – mówi Arkadiusz Słodkowski z Profit system, organizator Targów Franczyzy.

Ważnym źródłem wiedzy o prowadzeniu własnej działalności jest Forum Szkoleniowe i cykl wykładów prowadzonych przez praktyków biznesu i ekspertów ds. franczyzy. Wyjaśnią oni jak wybrać biznes dla siebie, na co zwrócić uwagę w umowie franczyzowej – jakie nakłada prawa i obowiązki oraz ile można zarobić na franczyzie. W tym roku gościem specjalnym Forum będzie Robert Moskwa, aktor i trener biznesu, który opowie o ważnych zmianach w życiu. – Forum Szkoleniowe to znakomite uzupełnienie oferty targowej – mówi Marek Ziółkowski, dyrektor zarządzający Pawo.

– Dzięki wykładom, do wystawców trafiają bardziej świadomi kandydaci, z podstawową wiedzą o franczyzie. Zdają sobie sprawę, że biznes na licencji to nie jest sposób na zarabianie bez zaangażowania – dodaje.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE 
ZAWSZE BEZPŁATNY DOSTĘP DO PEŁNEGO WYDANIA
- link do aktualnego numeru: WRZESIEŃ 2016

W ubiegłym roku Targi Franczyzy odwiedziło ponad 7 tys. osób zainteresowanych własną firmą pod znaną marką. W tym roku, ze względu na rekordową liczbę wystawców – 173 sieci franczyzowych, frekwencja może być jeszcze większa. Największy apetyt na franczyzobiorców ma gastronomia, którą reprezentować będzie ponad 50 marek (m.in. Burger King, Telepizza, Setka Bar, Bobby Burger, Da Grasso, So! Coffee, Salad Story, A.Blikle). Duża liczba sieci będzie również z branży spożywczej (m.in. Carrefour, Intermarché, E.Leclerc, Żabka), wyposażenia wnętrz (m.in. Bricomarché, Duka), odzieżowej (m.in. Vistula, Wólczanka, Gatta), usług dla biznesu (m.in. Tax Care z konceptem biur księgowych w pełnej franczyzie) i usług dla klientów indywidualnych (m.in. Ziebart – pielęgnacja samochodów). O szansę na wejście do Polski powalczą również koncepty z USA, Kanady, Belgii i Włoch. Kwota inwestycji w koncepty biznesowe waha się od kilku tysięcy do kilku milionów złotych.

– Na Targach Franczyzy wystawiamy się już od kilku lat. Pozyskane tam kontakty nie raz przełożyły się na otwarcia nowych lokali. Zaletą tej imprezy jest również to, że przychodzą tu nieprzypadkowi ludzie, faktycznie zainteresowani kupnem licencji na biznes. Rozmowy są więc bardzo konkretne – mówi Leszek Nowak, menedżer ds. rozwoju sieci Telepizza Poland.

XIV Targi Franczyza 2016 odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w dniach 13-15 października w godz. 10.00-17.00 (czwartek, piątek) i w godz. 10.00-15.00 (sobota). Więcej informacji na www.franczyza.pl

Koszt biletu zakupionego w kasie Targów wynosi 20 zł. Bilet dostępny jest również w aktualnym wydaniu miesięcznika Własny Biznes Franchising.
 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Personalia

Komentarz

Komentarz dnia

Właściciel baru Woda Ognista o ofercie alkoholowej

Patryk Kowalski właściciel Woda Ognista

Kalendarium wydarzeń

Więcej...

BROG B2B © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Wszelkie prawa zastrzeżone.

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Proszę pamiętać, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości w tym zakresie możesz skontaktować się z nami wysyłając e-mail na adres biuro@brogb2b.pl.


Kto będzie administratorem Państwa danych?
Administratorem Państwa danych będziemy my: BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Warszawie (dalej będziemy używać skrótu "BROG B2B"). Szczegółowe informacje dotyczące administratora znajdują się w polityce prywatności.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwa z naszych usług, w tym portali internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez BROG B2B (np. subskrypcja bezpłatnych newsletterów czy formularz zamówień).

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?
Przetwarzamy te dane w celach opisanych w polityce prywatności.

Komu możemy przekazać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem Państwa dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?
Mają Państwo między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mogą Państwo także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w Polityce Prywatności. Tam też znajdą Państwo informacje jak zakomunikować nam Twoją wolę skorzystania z tych praw.

UKRYJ TE INFORMACJE