AGED zmienia się w Fore. Nowy skład zarządu spółki

Udostępnij nas na:
Spółka AGED, dystrybutor na rynku polskim marek: Liebherr, Nivona, Blueair, Dyson Airblade, YesOvens i Intra, przyjmuje do celów komunikacji nowe logo: Fore. Living Solutions. Zmiana nazwy wspiera wprowadzenie nowej strategii biznesowej i jest zwieńczeniem procesu sukcesji w firmie. AGED od ponad 25 lat działa w branży AGD w Polsce, specjalizując się w segmentach MDA jak i SDA. Oferuje zarówno urządzenia przeznaczone do użytku domowego, jak i te o zastosowaniu komercyjnym.

– Nowy znak graficzny otwiera nowy rozdział dla firmy, jasno określa nasze kompetencje i aspiracje, pozycjonuje nas w sposób spójny z pozycjonowaniem marek z naszego portfolio. Z firmy tradycyjnej zmieniamy się na firmę z tradycjami – powiedziała Marta Dobrowolska, członek zarządu, odpowiedzialna za marketing i operacje.

W lutym br. Sąd Rejestrowy zatwierdził zmianę zarządu spółki. W miejsce trzech założycieli: Piotra Różańskiego, Jacka Dobrowolskiego i Jarosława Sewastianowicza, rada nadzorcza powołała w skład zarządu sukcesorów dwóch założycieli: Antoniego Różańskiego i Martę Dobrowolską oraz Monikę Mosek, pełniącą dotychczas w spółce funkcję dyrektora finansowego. Powołani członkowie zarządu są związani firmą od wielu lat, z powodzeniem rozwijając kluczowe departamenty. Teraz będą również odpowiedzialni za osiąganie celów biznesowych całej spółki.

– Mamy ambicję, aby nasza rola nie ograniczała się do funkcji dystrybucyjnej. Wspieramy osiąganie celów biznesowych dostawców sprzętu AGD zapewniając szeroki zakres działań doradczych, operacyjność na trenie całego kraju i wszystkie usługi związane z wprowadzaniem marek na polski rynek – podkreślił  Antoni Różański, członek zarządu firmy, odpowiedzialny za sprzedaż i serwis.

Nowy skład zarządu:
Antoni Różański, członek zarządu, dział handlowy i serwis
Marta Dobrowolska, członek zarządu, marketing i operacje
Monika Mosek, członek zarządu, finanse i administracja

Zmiana identyfikacji spółki oraz składu zarządu nie mają wpływu na dotychczasowe umowy, które pozostają w mocy.

Fore. Living Solutions (dawniej AGED) od 1992 roku specjalizuje się w dystrybucji sprzętu AGD klasy premium. Wszystkie oferowane marki to międzynarodowi liderzy w swoich grupach produktowych. Obecnie firma dystrybuuje urządzenia marek:Liebherr (sprzęt chłodniczy do zastosowań domowych i profesjonalnych: chłodziarki, zamrażarki, winiarki, urządzenia laboratoryjne i piekarnicze), Dyson Airblade (innowacyjne suszarki do rąk), Nivona (automatyczne ekspresy do kawy), Blueair (oczyszczacze powietrza ze Szwecji), Yesovens (piece konwekcyjno-parowe), Intra (skandynawskie urządzenia sanitarne).

Więcej informacji: www.fore.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.