Arche rusza z budową i otwiera nowy hotel

Udostępnij nas na:
Spółka poinformowała, że właśnie rozpoczyna realizację inwestycji w Pile, w ramach której w ciągu niecałych dwóch lat powstanie nowy hotel. Za chwilę także – jeszcze w październiku – Arche otworzy obiekt w Lublinie, który będzie działał w systemie condo.


Tak będzie wyglądał hotel Arche w Pile

Arche Hotel Piła będzie zlokalizowany w Śródmieściu, przy ul. Piłsudskiego 11, w strefie objętej ochroną konserwatorską średniowiecznych i nowożytnych nawarstwień kulturowych miasta Piły. W obiekcie znajdzie się 166 pokoi i apartamentów o powierzchni od 12 do 43 mkw. oraz centrum konferencyjne z salami o łącznej powierzchni 850 mkw.

W październiku tego roku swoje drzwi otwiera Arche Lublin*** w systemie condo. Obiekt ten oferuje 132 pokoje, siedem sal konferencyjnych, strefę wellness z sauną i fitness oraz restaurację i lobby bar serwujące dania kuchni regionalnej. To, co może najbardziej urzekać w Arche Lublin***, to położenie w zakolu rzeki Bystrzycy oraz przestronne tarasy na dachu i przy restauracji, które będą oddane do użytku gościom. Lubelska swieżynka ma również świetną lokalizację – 3 minuty pieszo od Starego Miasta, naprzeciwko parku wodnego.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Kolekcja Arche to polska sieć hoteli głównie w obiektach zabytkowych. Łączymy sprzeczności, ufamy wszystkim, zmieniamy siebie. Do Kolekcji Arche należy już dziewięć hoteli: Pałac i Folwark Łochów, Pałac Sieniawa k. Rzeszowa, Hotel Tobaco w Łodzi, Zamek Janów Podlaski, Hotel Puławska Residence w Warszawie, Arche Hotele w Siedlcach i Częstochowie, Hotel Koszary w Górze Kalwarii, Apartamenty hotelowe w Konstancinie – Jeziornie.

Najbliższe lata zapowiadają się ciekawie – Cukrownia Żnin, która jest w trakcie adaptacji na kompleks konferencyjno-wypoczynkowy z ponad 300 pokojami i apartamentami, spa & wellness oraz centrum konferencyjnym z największą salą o powierzchni 1360 mkw., dwa obiekty we Wrocławiu, w tym zabytkowy klasztor, Dwór Uphagena w Gdańsku, kolejne Koszary tym razem w Białymstoku, kompleks Kaliska w Łodzi, hotel w Pile.


Wnętrza hotelu Arche w Lublinie

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.