Berlin Doner Kebap w Piasecznie

Udostępnij nas na:
5 grudnia nastąpiło otwarcie kolejnej restauracji największej sieci z kebabem w Polsce. Tym razem Berlin Doner Kebap pojawił się w Centrum Handlowym Auchan w Piasecznie. Restauracja w nowym koncepcie wystroju posiada własną część z powierzchnią ze stolikami dla odwiedzających ją gości.

Umacniamy swoją pozycję w Warszawie i okolicach – mówi Karol Kostyrka, manager ds. rozwoju. – Po tym otwarciu działamy już w pięciu miejscach w tym obrębie: CH Wola Park, CH Atrium Promenada, CH Janki, Galeria Wołomin oraz Auchan Piaseczno. Za chwilę również planujemy otwarcie w niezwykle popularnych Złotych Tarasach – dodaje.

Berlin Döner Kebap działa w Polsce od ponad 20 lat. Sieć bazuje na 100 proc. wołowinie, kurczaku bez GMO i antybiotyków. W ostatnim czasie, w zgodzie z panującymi trendami, marka rozszerzyła także ofertę bezmięsną “vege” o dania z falafelem i serkiem halloumi. Sieć można odnaleźć w tak rozpoznawalnych miejscach jak: Stary Browar w Poznaniu, Forum w Gdańsku czy kompleks Baltic Park Molo w Świnoujściu.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – WRZESIEŃ / PAŹDZIERNIK 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.