Berlin Doner Kebap z 46. lokalem w Polsce

Udostępnij nas na:
Pierwsza restauracja marki została otwarta w 1998 roku. Aktualnie sieć stawia na intensywny rozwój. 22 listopada wystartował jej kolejny punkt w Krakowie. Nowy lokal brandu pojawił się tym razem w znanej, mieszczącej się pięć minut od Rynku, Galerii Kazimierz.


– Cieszymy się trzecim otwarciem w tym pięknym mieście. Wcześniejsze restauracje udowodniły, że Krakowianie czekali na dobry kebap, dzięki czemu nasza marka jest tutaj bardzo lubiana – mówi manager marki Bartosz Balcerzak.

Marka Berlin Doner Kebap jest rozpoznawalna dzięki nowoczesnemu podejściu do dań z mięsem kebabowym. Jej wyróżnikami stały się przede wszystkim wysokiej jakości mięsa, jak 100 proc. wołowina oraz kurczak bez GMO i antybiotyków. Na liście miejsc, w których można zjeść kebap są m.in. warszawska Promenada, gdańskie Forum, łódzka Manufaktura, Stary Browar w Poznaniu, Riviera w Gdyni, Wola Park w Warszawie, Baltic Park Molo w Świnoujściu czy Galeria Kaskada w Szczecinie.

Do połowy 2019 roku planowanym jest posiadanie 50 restauracji w portfolio sieci. Galeria Kazimierz to nowoczesne centrum handlowe, działające od 2005 roku zlokalizowane w historycznym centrum Krakowa, przy ulicy Podgórskiej. Na dwóch poziomach galerii znajduje się ponad 160 sklepów znanych polskich i zagranicznych marek (m.in. Zara, H&M, Reserved, Empik, Smyk, GoSport, Jatomi Fitness), liczne punkty usługowe i gastronomiczne, multipleks Cinema City z 10 salami kinowymi oraz market Carrefour Premium. Obiekt oferuje prawie 40 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej i 1500 miejsc parkingowych. Od 2014 roku właścicielem galerii jest Invesco Real Estate. To pierwsza oraz jedna z czołowych inwestycji IRE w Polsce. Za zarządzanie galerią odpowiedzialna jest firma CBRE.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.