Berlin Doner Kebap z 54. lokalizacją

Udostępnij nas na:
To siódma restauracja w Trójmieście i okolicach. Można powiedzieć, że bardzo szybko rozwijamy się w tym miejscu – mówi Karol Kostyrka, manager ds. rozwoju. – Nieustannie dochodzą nas informacje o zadowoleniu z jakości naszych dań i standardów sieci. To szczególnie ważne w obecnym okresie “nowej normalności gastronomicznej” – dodaje.

Otwarcie kolejnej restauracji odbyło się 19 maja. Sieć pojawiła się po raz kolejny w Gdańsku, jednak tym razem w Galerii Przymorze.

Berlin Döner Kebap rozwija się w Polsce od ponad 20 lat. Znajdziemy tam m.in ofertę bezmięsną “vege” i dania powstałe w oparciu o takie składniki jak falafel czy serek halloumi. Sieć można odnaleźć m.in. w takich miejscach jak: Galeria Bałtycka i Forum w Gdańsku, Złote Tarasy w Warszawie, Stary Browar w Poznaniu, Forum w Gdańsku, Galeria Kaskada w Szczecinie czy kompleks Baltic Park Molo w Świnoujściu.

Galeria Przymorze to nowoczesne centrum handlowe. Wśród licznych sklepów i salonów znajdują się punkty związane z modą, zdrowiem, urodą, upominkami, kulturą, a także świadczące różnego rodzaju usługi. Dodatkowy atutem centrum jest jego strefa gastronomiczna, która od lat cieszy się dużą popularnością. Charakterystycznym elementem obiektu jest jego ogród wertykalny zwany potocznie Zieloną Ścianą. Nawiązuje on zarówno do samego położenia miasta, jak równie do przylegającego do galerii Parku.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – MARZEC 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.