Black Friday w KFC

Udostępnij nas na:
Z okazji wielkiego wyprzedażowego szaleństwa, sieć restauracji  przygotowała dla swoich gości pyszną niespodziankę – Kubełek Classic za 24,95 zł oraz Kubełek 15 Hot Wings również za jedyne 24,95 zł.

Black Friday to dzień, w którym ogarnie nas prawdziwy szał zakupów. Te wyjątkowe święto co roku przypada w ostatni piątek listopada i jest okazją do nabycia wymarzonych produktów w promocyjnych cenach oraz skorzystania z licznych ofert specjalnych.

Zakupowe szaleństwo nie może jednak spowodować, że łowcy okazji zapomną o jedzeniu. Dzięki KFC, które również bierze udział w Black Friday, nie zabraknie nam sił na dalsze poszukiwanie idealnej oferty. Sieć restauracji przygotowała dla swoich Gości pyszną promocję- Kubełek Classic za 24,95 zł oraz Kubełek 15 Hot Wings również za jedyne 24,95 zł. To nie jedyna dobra wiadomość dla fanów chrupiących kawałków kurczaka w sekretnej panierce Colonela Sandersa. Smakowita oferta będzie dostępna przez cały weekend we wszystkich restauracjach KFC w Polsce!

Świętuj Black Friday razem z KFC!

Promocja trwa w od 23-go do 25-go listopada 2018 w każdej restauracji KFC w Polsce. Oferta będzie również dostępna w KFC z dostawą do domu.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – PAŹDZIERNIK 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.