Costa Coffee wspiera lokalne eko działania

Udostępnij nas na:
Sieć została partnerem akcji, w ramach której firma Coca-Cola i Fundacja Nasza Ziemia wprowadza w Warszawie dziesięć recyklomatów. Za wymienione odpady w maszynach można otrzymać 20 proc. zniżki na dowolny napój przygotowany przez baristę w kawiarniach.

Pierwsze recyklomaty stanęły na pl. Bankowym i ul. Ząbkowskiej. By z nich skorzystać należy uruchomić aplikację „ETS Portfel” na smartfonie i zeskanować swój indywidualny kod. Po wrzuceniu pojedynczo surowców pojawią się na koncie ECO-punkty, które po uzbieraniu ich odpowiedniej liczby można wymienić na wybraną zniżkę. System zastosowany w recyklomatach jest ekologiczny. Maszyny nie drukują paragonów. Zebrane niepotrzebne rzeczy trafią do powtórnego wykorzystania.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

ECO-punkty można wymienić na 20 proc. rabat na dowolny napój przygotowany przez baristę w całej sieci kawiarni Costa Coffee. Warunkiem skorzystania ze zniżki jest własny kubek lub skorzystanie na miejscu z porcelanowych kubków Costy. Rabat można otrzymać już za zebranie 10 ECO-punktów. Dla pierwszych osób, które zbiorą 5 ECO-punktów w terminie od 12.07 do 25.07, sieć kawiarni przekaże 500 zaproszeń na darmową małą, klasyczną kawę do wykorzystania do 11.08. W ten sposób Costa Coffee chce nagrodzić warszawiaków, którzy realizują selektywną zbiórką odpadów i korzystają z ekologicznych rozwiązań.

Costa Coffee chętnie przyłącza się do inicjatyw, które mają na celu edukowanie i zachęcanie do działań, mających na celu generowanie jak najmniejszej ilości odpadów, a tym samym zmniejszą zanieczyszczenie środowiska.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.