Dni Otwarte Segafredo Zanetti Poland 2019 za nami

Udostępnij nas na:
W dniach 25-29 marca br. firma Segafredo Zanetti Poland zorganizowała w swojej siedzibie w Warszawie Dni Otwarte dla menadżerów i właścicieli restauracji, hoteli oraz kawiarni.

25 marca odbyły się bezpłatne warsztaty „Zarabiaj na kawie”, podczas których specjaliści i najlepsi bariści Segafredo w formie case study i networkingu poruszyli tematy, jak rozwinąć biznes na kawie, jak praktycznymi narzędziami zwiększać obrót w lokalu i budować przewagę konkurencyjną. Specjalny wykład poprowadził włoski Barista, Christian Tirro. Swoją obecnością uświetnił wydarzenie również Marco Casasola, Export Area Manager La San Marco S.p.A. Naszej redakcji również nie mogło zabraknąć.

Po warsztatach pracownicy Segafredo Zanetti oprowadzali gości po showroomie, prezentując ofertę firmy i urządzenia La San Marco, w tym nowość – ekspres ciśnieniowy, LSM V6. Model ten zawiera najnowszą generację technologii LEVA CLASS®. Dostępny jest w wersji 6-grupowej, wykonany z hydroformowanej stali i obudowy ze szkła hartowanego, które podkreślają jego wyjątkową technologię, zaawansowane komponenty i drobiazgową precyzję wszystkich elementów. Zaprezentowano również nowość w ofercie sezonowej Segafredo – Cold Brew, którego można było spróbować w wielu wariantach podczas wydarzenia.

Na wszystkich, którym nie udało się dotrzeć na warsztaty „Zarabiaj na kawie” 25 marca, specjaliści i bariści czekali podczas Dni Otwartych w dniach 26-29 marca w Showroom Segafredo przy Alejach Jerozolimskich 181 B. Można było dowiedzieć się, jak zwiększyć obroty w swoim lokalu, zapoznać się z ofertą profesjonalnych szkoleń baristycznych, włoskiego sprzętu La San Marco oraz z bogatą propozycją kaw i produktów dodatkowych.

Podczas Dni Otwartych Segafredo przeprowadzono konkurs z atrakcyjnymi nagrodami – codziennie do wygrania były Ipady, szkolenia baristyczne i pakiet produktów od firmy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli, menadżerów i pasjonatów kawy do odwiedzenia naszego Showroom i Centrum Szkoleniowego Coffee Art Masters przy Alejach Jerozolimskich 181 B od poniedziałku do piątku od godziny 8 do 16.

Segafredo Zanetti Poland to ikona włoskiej kawy w Polsce, w dynamicznym rozwoju rynku gastronomicznego dba o najwyższą jakość swoich produktów i usług – jakość PREMIUM. W Polsce swoją działalność rozpoczęła w 2002 roku. Jest  jedną ze spółek córek międzynarodowego koncernu Massimo Zanetti Beverage Group MZBG, od 3 lat notowanego na giełdzie w Mediolanie. Działalność w Polsce obejmuje zarówno produkcję, jak i import towarów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma współpracuje ze zróżnicowaną grupą kontrahentów – od hoteli, przez restauracje, po kawiarnie.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.