Drugi hotel marki Aries Hotel & Spa ruszy w grudniu

Udostępnij nas na:
Platan Hotels & Resorts otwiera nowy obiekt. Czterogwiazdkowy hotel powstaje w dawnym Domu Turysty w Wiśle – legendarnym schronisku PTTK Nad Zaporą. Pierwsi goście będą wypoczywać w nim już w grudniu tego roku.

Aries Hotel & Spa Wisła jest drugim hotelem marki Aries. Hotel w Zakopanem funkcjonuje już od pięciu lat i cieszy się zainteresowaniem wśród turystów wypoczywających w najpopularniejszym kurorcie górskim w Polsce. Siła marki Aries Hotel & Spa zawiera się w słowach  misji – „Gdzie ludzie i relacje ich łączące są najważniejsze”.

Wisła przyciąga pasjonatów narciarstwa i górskich wycieczek, zapewniając atrakcje o każdej porze roku. Wisła Czarne to spokojna część miasta, otulona lasami, z pięknym wodospadem na małej zaporze.

– Hotel powstał w miejscu, gdzie swój początek bierze Wisła i mały potok staje się wielką rzeką – takie otoczenie jest bardzo inspirujące. Jestem pewna, że  w otoczeniu pięknej beskidzkiej natury stworzymy miejsce do prawdziwego odpoczynku i jednocześnie dobre miejsce do pracy,    bo nasz zespół to nasza siła – podkreśla Maria Makal-Młynarska, doradca zarządu ds. rozwoju biznesu i strategii rynkowej.

RYNEK HOTELARSKI W POLSCE – RAPORT 2019
>kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem<

Hotel w Wiśle będzie posiadał 89 pokoi, w tym 14 apartamentów. W aranżacji wnętrz dominuje naturalne drewno, a całość utrzymana jest w stonowanych kolorach tworząc ciepłe, przyjazne wnętrze. Z dorobku kulturowego regionu zostały zaczerpnięte ozdobne detale, widoczne w projekcie wykładzin i mebli. W hotelu znajdzie się również stylowa restauracja POLKA z przeszkloną ORANŻERIĄ oferująca różnorodność polskiej tradycji kulinarnej. Wnętrze restauracji będzie dodatkowo doskonałym miejscem na przyjęcie weselne.

Nad strumieniem znajdzie się też altana ślubna. Nowoczesna przestrzeń konferencyjna umożliwi organizację imprez i spotkań biznesowych dla 200 osób. Aries Spa to miejsce wypoczynku i relaksu, dlatego do dyspozycji gości będą również basen solankowy, strefa saun, zewnętrze jacuzzi, a dla najmłodszych kids klub oraz plac zabaw. Zmysłowe, w pełni naturalne zabiegi i rytuały przygotują m.in. specjaliści marki Mokosh, w oparciu o swoje ekologiczne produkty.

– Sukces Aries Hotel & Spa Zakopane potwierdził, że wiemy, jak stworzyć przyjazny, wzorowo oceniany hotel i nasza formuła gościnności się sprawdza. W Wiśle wykorzystamy wszystko czego  nauczyliśmy się do tej pory i dołożymy jeszcze malownicze położenie hotelu – mówi Krzysztof Guzik, członek zarządu Platan Hotels & Resorts.

Platan Hotels & Resort jest częścią Platan Group, która jest deweloperem i zarządza nieruchomościami komercyjnymi. Platan Hotels & Resorts posiada pod swoimi skrzydłami obiekty hotelarsko-rekreacyjny: Aries Hotel & Spa Zakopane, Klubem Mila Zegrzynek pod Warszawą oraz Klubem Mila Kamień na Mazurach. W grudniu 2019 otwarty zostanie czterogwiazdkowy Aries Hotel & Spa Wisła.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.