Elektrownia Powiśle podsumowuje poprzedni rok

Udostępnij nas na:
Ostatnie 12 miesięcy w obiekcie upłynęło pod hasłem intensywnej pracy i dynamicznego rozwoju projektu, a wszystko po to, by już w tym roku tętniło tu serce stolicy, dając nową energię mieszkańcom Warszawy i nie tylko. To w tym miejscu przedwojenna historia spotka się z nowoczesnym designem i bogatą ofertą handlowo-usługowo-rozrywkową, będąc odpowiedzią na zmieniające się potrzeby konsumpcyjne i społeczne klientów. W 2019 na mapie Warszawy pojawi się miejsce, jakiego dotąd jeszcze nie było.

 

 

 

 

 

 

 

 

– Elektrownia Powiśle to dla nas wyjątkowy projekt, w który wkładamy całe serce i sami nie możemy doczekać się jego otwarcia. Od kilkunastu miesięcy codziennie obserwujemy, jak przestrzeń zmienia się, rozbudowuje, „nabiera kształtów”, by już wkrótce mogła się otworzyć i dać nową energię wszystkim naszym klientom. W ramach procesu rewitalizacji obiektu, chcemy jednak zachować jak najwięcej tkanki historycznej i zaprezentować ją w nowoczesnym wydaniu. Zależy nam, by podkreślić znaczenie tego miejsca, stąd nasza decyzja o pozostawieniu oryginalnej nazwy – Elektrownia Powiśle, będącej istotą całego projektu i funkcji, jakie będzie spełniał. Jesteśmy pewni, że damy Warszawie mnóstwo dobrej energii – komentuje Dariusz Domański, associate partner, development and leasing director, White Star Real Estate.

Ostatnie 12 miesięcy to czas wytężonej pracy nad tym, by w zrewitalizowanych wnętrzach Elektrowni Powiśle już w tym roku na klientów czekała wyjątkowa energia, jakiej do tej pory nie miało żadne miejsce na mapie Warszawy. To tu powstaną butiki unikatowych marek, m.in. COS, Marc O’Polo Denim, Elementy Wear, Warsaw Concept Store czy Optique Exclusive, jak również pop-up i concept story, które przywodzić będą na myśl klimat uliczek handlowych znanych z podróży po świecie. W Elektrowni swoje miejsce znajdą cenione polskie i zagraniczne marki, a zakupy dostarczą klientom niezapomnianych wrażeń.

Bogata oferta gastronomiczna

To tutaj pojawią się restauracje serwujące kuchnie z całego świata. Świeże produkty, niebanalne smaki i unikatowe wnętrza to przepis na wyjątkowy Food Hall, który już wkrótce podbije podniebienia nawet najbardziej wymagających klientów. W strefie gastronomicznej powstanie kilkadziesiąt różnorodnych konceptów kulinarnych, w tym m.in. 18 lokali w strefie Food Hall i ponad 10 restauracji z pełną obsługą kelnerską. Koncept ten idealnie wpisuje się w światowe trendy dotyczące spędzania czasu w duchu slow life – czerpania przyjemności, zdobywania doświadczeń, szukania inspiracji zarówno kulinarnych, jak i społecznych. Takie połączenie otwartej przestrzeni z jedzeniem oraz tradycyjnych restauracji spodoba się zarówno młodszym, jak i nieco starszym klientom Elektrowni Powiśle. Taki koncept pozwala także na większą elastyczność w doborze najemców, dzięki czemu goście Food Hallu będą zaskakiwani nową, zmieniającą się ofertą. W gronie najemców gastronomicznych swoje miejsce znalazły już m.in.: Tel Aviv Urban Food, Soul Food, Pełną Parą, a także Trufla, Quattro Canti, YE YE Mex Food, Torro oraz lodziarnia Na końcu tęczy.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

– Elektrownia Powiśle to inwestycja, która łączy w sobie szereg funkcji – handlową, rozrywkową, gastronomiczną, a także biurową i mieszkalną, dlatego jestem przekonany, że każdy znajdzie tu coś interesującego i inspirującego. Unikatowe marki modowe, pop-up i concept story, restauracje serwujące kuchnię z wielu zakątków świata, pierwszy w Polsce innowacyjny koncept Beauty Hall, emocjonujące wydarzenia – serce Warszawy będzie biło mocniej, dzięki nowej energii, płynącej prosto z Powiśla – podsumowuje Dariusz Domański, associate partner, development and leasing director, White Star Real Estate.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.