Etno Cafe w kolejnym mieście

Udostępnij nas na:
Do rodziny Etno Cafe dołączył Jednorożec – kawiarnia uszyta na miarę Łodzi. Swoich pierwszych gości przyjęła wczoraj (10 kwietnia). Jest to już 20 lokal marki.

Kawiarnia położona jest w sercu miasta, na parterze biurowca Centrum Biznesu Łódź, u zbiegu ulic Piłsudskiego i Piotrkowskiej. Swoją nazwę zawdzięcza Stajni Jednorożców, charakterystycznemu węzłowi przesiadkowemu, znajdującemu się tuż obok.

Zaprojektowany przez Forbis Group lokal wyróżnia się przestronnymi wnętrzami. Pierwszoplanową rolę odgrywają w nich meble od łódzkiej firmy 366 Concept, która wskrzesza ikony polskiego wzornictwa. Meble i fotele nawiązujące do legendarnych pierwowzorów z lat 60-ych oraz charakterystyczne tapety z tukanami tworzą idealną scenerię do popijania kraftowej kawy pochodzącej z wrocławskiej palarni Etno Cafe.

Etno Cafe Jednorożec to jedna z najbardziej wyczekiwanych lokalizacji Etno Cafe. W przeprowadzonych przez firmę badaniach konsumenckich dotyczących potencjalnych lokalizacji to właśnie Łódź przewijała się najczęściej. Od dzisiaj na łodzian – oprócz cenionych kaw – czekać będzie w nowym lokalu oferta śniadaniowo-lunchowa oraz rzemieślnicze ciasta i autorskie desery.

– Jako rodowity łodzianin mam wielką przyjemność otworzyć pierwszą łódzką kawiarnię Etno Cafe – powiedział Łukasz Mrowiński, CEO Etno Cafe. – Tym większą, że jest to jednocześnie nasz dwudziesty lokal w kraju. Jego lokalizacja i wnętrza są efektem długich poszukiwań i prac, dzięki którym udało się stworzyć jakość znaną z innych kawiarni naszej sieci.

W skład Etno Cafe wchodzą kawiarnie w największych miastach Polski – Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Lesznie. W zeszłym miesiącu pierwsza kawiarnia sieci pojawiła się w Gdyni. W planach na ten rok są kolejne otwarcia, m.in. w Warszawie.

Prezesa zarządu i przedstawicieli Etno Cafe
będzie można spotkać podczas V Sweets & Coffee Forum 2019 (20 maja, Warsaw Marriott Hotel)
Zapraszamy do udziału!

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.