Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

XVI Targi Franczyzy

18 października 2018 - 20 października 2018

Udostępnij nas na:
Podczas tegorocznego wydarzenia zostanie zaprezentowanych ponad 200 pomysłów na biznes pod znaną marką. 18 – 20 października 2018 roku w Warszawie odbędą się największe targi tego typu w Europie Środkowo – Wschodniej i drugie w Europie po tych, które mają miejsce w Paryżu.

To największa liczba wystawców od czasu pierwszej edycji Targów, które odbyły się 16 lat temu. Wydarzenie cieszy się też dużym zainteresowaniem po stronie osób szukających pomysłu na własny biznes. W ubiegłym roku liczba przedsiębiorców zainteresowanych działalnością pod znaną marką wyniosła ok. 7 tys. W tym roku organizatorzy spodziewają się jeszcze lepszej frekwencji po stronie odwiedzających. Szacują, że większa liczba wystawców przyciągnie ok. 8 tys. potencjalnych franczyzobiorców. Dzięki Targom Franczyzy osoby szukające pomysłu na własny biznes, mogą w jednym miejscu spotkać się z przedstawicielami firm franczyzowych z różnych branż z Polski i z zagranicy, poznać zasady inwestycji w biznes i współpracy licencjackiej z daną marką.

Branża gastronomiczna od lat zajmuje pierwsze miejsce na rynku franczyzy pod względem liczby konceptów licencyjnych. Według Raportu o franczyzie w Polsce z 2018 r., na 1 200 wszystkich marek franczyzowych, 223 należą do gastronomii. Franczyza od lat jest istotną gałęzią biznesu w Polsce, która ciągle się rozwija. Stanowi podstawę działania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Obecnie punktów licencyjnych, które funkcjonują w ramach sieci franczyzowych istnieje w Polsce prawie 76 000.

Jak co roku, podczas Targów Franczyzy odbędzie się Forum Szkoleniowe, czyli cykl wykładów o franczyzie i biznesie. Menedżerowie firm franczyzowych, eksperci i znani biznesmeni opowiedzą o najważniejszych kwestiach związanych z biznesem. Uczestnicy targów będą mogli poznać istotę franczyzy, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze pomysłu na biznes i ile można na nim zarobić. Swoją wiedzą podzielą się specjaliści ds. franczyzy i ludzie biznesu. W ubiegłych latach w Forum Szkoleniowym wziął udział m.in. Michał Niemczycki, Jarosław Kuźniar i Piotr Kuczyński. W tym roku gościem specjalnym będzie Robert Podleś, właściciel i prezes zarządu Cobi S.A.

Adresatami Targów Franczyzy są przedsiębiorcy, właściciele firm, osoby, które planują założyć własną firmę i poszukujące ciekawych oraz sprawdzonych pomysłów na biznes.

Targi pomysłów na biznes w Warszawie stanowią też ważny element promocji Polski na europejskim rynku franczyzy. Jest też ważnym wydarzeniem w polskim biznesie i okazją do spotkania przedsiębiorców oraz menedżerów firm franczyzowych. Franczyza jest obecnie jedną z najważniejszych gałęzi biznesu w Polsce, która ciągle rozwija się bardzo dynamicznie. Obecnie w Polsce funkcjonuje 1200 marek franczyzowych i prawie 76 000 sklepów oraz punktów usługowych działających na zasadzie franczyzy.

 XVI Targi Franczyza 2018 odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w dniach 18-20 października w godz. 10.00-17.00 (czwartek, piątek) i w godz. 10.00-15.00 (sobota). Więcej szczegółów: www.franczyza.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Szczegóły

Start:
18 października 2018
Koniec:
20 października 2018
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
www.franczyza.pl