Fenix Group

Udostępnij nas na:

Fenix Group istnieje od 2005 roku. Grupę tworzą głównie inwestorzy indywidualni. Wszystkich łączy pasja do historycznych obiektów. Wnikliwie selekcjonujemy budynki, które mimo lat zapomnienia i zaniedbania, dzięki starannym pracom rewitalizacyjnym, przeprowadzanym przy współpracy doświadczonych architektów i wykonawców z powrotem stają się wizytówkami miasta.

Nasze kamienice wyróżnia prestiżowa lokalizacja w sercu miasta oraz wysoka wartość historyczna i estetyczna. Nasi Klienci doceniają wygodę mieszkania lub prowadzenia biznesu w funkcjonalnych miejscach, projektowanych według zupełnie innych standardów niż dzisiejsze. Trudno choćby o znalezienie dwóch identycznych lokali, a obecnych użytkowników zachwyca ich niepowtarzalność – od układu pomieszczeń, po wyjątkowe wykończenie.

Rewitalizacja to znacznie więcej niż tylko dosłowne przywrócenie funkcjonalności wiekowego budynku. Stawianie na renowację klasycznych kamienic świadczy o nowoczesnym pojmowaniu funkcji śródmieścia jako wizytówki miasta, miejsca przyjaznego dla biznesu, z różnorodną ofertą kulturalną i rozrywkową, ale także tętniącej życiem dzielnicy mieszkaniowej, przyciągającej osoby aktywne zawodowo, ceniące uroki życia w centrum. Efekt przerasta oczekiwania: razem z budynkiem odżywa cała okolica, bo odnowiony dom to nie tylko mieszkania, ale również handel, usługi, gastronomia.