Gala jubileuszowa Koree z rozmachem

Udostępnij nas na:
Swoje 15-lecie firma świętowała 27 września. Uroczystość odbyła się w Studio ATM w Warszawie. Biznesowi partnerzy, klienci, a także przyjaciele Koree mieli okazję poznać historię jej powstania, posłuchać o jej pracownikach, a także o obecnej sytuacji. Nasze czasopisma – Świat Hoteli, Nowości Gastronomiczne i Sweet & Coffee objęły Galę jubileuszową patronatem medialnym.

Uroczystość zorganizowano z niesłychaną starannością. Prezesi i jednocześnie współwłaściciele firmy – Krzysztof Melon i Leszek Grzelak, zaprezentowali osiągnięcia firmy przez 15 lat jej istnienia. W części formalnej Gali, szczególne podziękowania zostały złożone pracownikom z najdłuższym stażem pracy, za wkład w rozwój firmy oraz godne reprezentowanie firmy Koree. Swoją obecnością zaszczycili liczni goście z Polski, jak i zza zagranicy. Część rozrywkowa to wyjątkowy pokaz akrobatyki widowiskowej oraz przedstawienie gościom jednego z ekspresów ciśnieniowych La Marzocco – modelu Leva. Część nieoficjalną uatrakcyjnił występ zespołu Out Of Control, który na żywo zagrał swoje utwory oraz covery znanych muzyków.

Przypomnijmy, że firma Koree działa na polskim rynku od  2003 r. Koree jest jedną z czołowych firm dostarczających na polski rynek wysokiej klasy urządzenia gastronomiczne. Specjalizuje się w wyposażaniu obiektów gastronomicznych i współpracuje z największymi sieciami fast-food, supermarketów, kawiarni, stacji benzynowych, palarniami kawy oraz licznymi klientami indywidualnymi.

Partnerami firmy Koree są wyłącznie uznani zagraniczni i polscy producenci. Firma Koree zaopatruje swoich klientów w sprzęt takich  producentów jak: La Marzocco, Thermoplan, Welbilt (m.in. Convotherm, Merrychef), Smeg, Antunes, Enodis, Fetco, Ditting, Mazzer, Onnera, Prince Castle, FKI, 3M.

Najwyższą wartością dla Koree są klienci i jej pracownicy. Misją firmy jest oferowanie najlepszej jakości sprzętu, innowacyjnych rozwiązań i serwisu na terenie całej Polski. Firma Koree zawsze kieruje się indywidualnym podejściem do wymagań i potrzeb  klientów, a także doskonale zna i rozumie rynek gastronomiczny w Polsce. Koree  przekazuje swoje doświadczenie tak, aby klienci zawsze czuli, że są  najważniejsi. Oprócz sprzedaży urządzeń  firma oferuje profesjonalne wsparcie przy tworzeniu projektów technologicznych, a serwis to doskonałe i niezbędne uzupełnienie oferty.

Firma Koree w ciągu 15 lat działania  bardzo się rozwinęła, zaopatrując w sprzęt gastronomiczny znaczną część  rynku  branży HoReCa w Polsce. Firma Koree jakiś czas temu podjęła decyzję o wybudowaniu nowej siedziby. Właśnie w październiku, przy okazji obchodów 15- lecia,  firma Koree przeprowadziła się do Ożarowa. Koree zaprasza do jej nowej siedziby, która znajduje się przy ul. Krętej  34A w  Ożarowie Mazowieckim. Ta ogromna  inwestycja stawia Firmę Koree w czołówce dostawców sprzętu gastronomicznego w kraju.

 © BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.