Grycan z mikołajkowymi słodkościami za 1 zł

Udostępnij nas na:
6 grudnia w lodziarnio-kawiarniach  goście za złotówkę będą mogli kupić kulkę lodów lub chrupiącą rurkę z bitą śmietaną.  Wybierać można spośród kilkudziesięciu smaków, które powstają zgodnie ze sprawdzonymi recepturami z najwyższej jakości składników:  śmietanki kremówki 30 proc., żółtek jaj, cukru oraz dodatków: dojrzałych, ręcznie obieranych  i krojonych owoców, starannie wyselekcjonowanych bakalii, czy ręcznie siekanej czekolady.

 – Mikołajki to dzień prezentów, czasu spędzonego z rodziną, radości z dawania i otrzymywania upominków. Z tej okazji dla wszystkich grzecznych dzieci – małych, dużych, a nawet tych dorosłych w naszych lodziarnio-kawiarniach czeka słodka, mikołajkowa niespodzianka. 6 grudnia z okazji Mikołajek kulka lodów Grycan lub rurka z bitą śmietaną dostępne będą tylko za złotówkę. Zapraszam wszystkich – mówi Zbigniew Grycan, właściciel sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Oferta z okazji Mikołajek dotyczy rurek z bitą śmietaną oraz kulek sprzedawanych w wafelkach i w kubeczkach na wynos. Promocja obowiązuje 6 grudnia 2018 roku we wszystkich lodziarnio-kawiarniach marki Grycan – Lody od pokoleń.

SWEETS & COFFEE
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.