Hale Selgros Cash & Carry otwarte dłużej

Udostępnij nas na:
Ogólnopolska sieć hal handlowych oferująca pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą, od poniedziałku, 6 kwietnia 2020 r. wprowadziła we wszystkich lokalizacjach w kraju nowe godziny otwarcia. Zmiany będą obowiązywały do końca kwietnia.

Hale w Poznaniu, Warszawie-Białołęka, Warszawie-Wawer, Warszawie-Połczyńska, Warszawie-Piaseczno oraz Wrocławiu-Długołęka, Wrocławiu-Krakowska i w Gdańsku będą otwarte w godzinach 4:00 – 22:00.

Hale w Łodzi-Rokicińska i Łodzi-Pabianicka, Białymstoku, Siedlcach, Katowicach, Gliwicach, Bytomiu, Radomiu, Krakowie i Lublinie będą czynne w godzinach 5:00 – 22:00.

W hali Selgros Cash & Carry w Szczecinie zakupy będzie można zrobić już od 3:00 do 22:00.

W zbliżającą się Sobotę Wielkanocną zakupy w halach Selgros Cash & Carry będą możliwe w godzinach od 5:00 do 13:00, a w niedzielę handlową, 26 kwietnia, hale Selgros Cash & Carry będą otwarte w godzinach od 8:00 do 20:00. Zmiany w godzinach funkcjonowania hurtowni są odpowiedzią na potrzeby klientów sieci. W wyniku restrykcyjnych ograniczeń wprowadzonych rozporządzeniem z 31 marca 2020 r., liczba klientów mogących w tym samym czasie przebywać na terenie hal została znacznie ograniczona. Sieć zaopatruje oprócz klientów detalicznych przede wszystkim właścicieli sklepów spożywczych oraz dowozi towar do pracującej jeszcze gastronomii, dla których możliwość dokonania sprawnych zakupów i utrzymanie ciągłości biznesu to dziś jeden z priorytetów.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.