Hampton by Hilton Warsaw Reduta ma kierownika sprzedaży

Udostępnij nas na:
Do zespołu hotelu, który powstaje na warszawskiej Ochocie, dołączyła Martyna Uljasz, obejmując stanowisko kierownik sprzedaży.

Martyna Uljasz ukończyła studia międzywydziałowe na kierunku turystyka i rekreacja oraz zarządzanie i marketing na wydziale ekonomicznym SGGW w Warszawie.

Karierę zawodową rozpoczęła w 2008 r. w strukturach sprzedażowych Accor Polska, a następnie pracowała dla Hotelu Jan III Sobieski. Odpowiadała za sprzedaż korporacyjną i eventową warszawskich hoteli Radisson Blu Centrum i Radisson Blu Sobieski. Doświadczenie zawodowe zdobywała również w zespole Cluster Sales Office Vienna International Hotelmanagement AG reprezentując hotele andel’s Łódź i Kraków, Angelo Katowice, Chopin Kraków i Amberbaltic Międzyzdroje. A także koordynowała współpracę działu sprzedaży Nowego Centrum Kongresowego Warszawianki. Przez ostatnie 5,5 roku z sukcesem realizowała największe wydarzenia eventowe i targowe w ramach działu sprzedaży Warszawskiego Centrum Expo. Prywatnie szczęśliwa mama sześcioletniej Zuzi oraz 1,5-rocznego Maksa. Pasjonatka podróży.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Hampton by Hilton Warsaw Reduta, zlokalizowany przy ul. Mszczonowskiej 3, zaoferuje 167 pokoi, część konferencyjną o powierzchni 80 mkw. (pierwsze piętro) oraz 40 mkw. (parter), a także parking na 50 miejsc. Będzie to czwarty obiekt pod tą marką w Warszawie i 13. w Polsce. Zostanie otwarty w trzecim kwartale br.

Inwestorem jest grupa kapitałowa, zarządzana przez Nusreta Sancaka, będąca również właścicielem Sangate Airport Hotel w Warszawie i powstającego na Woli hotelu Moxy.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.