Hendi podsumowuje EuroGastro 2019

Udostępnij nas na:
Stoisko Hendi, Grafen i FineDine podczas targów cieszyło się ogromną popularnością wśród odwiedzających. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego ważnego wydarzenia oraz zapoznania się z zaprezentowaną ofertą.

Firma HENDI Polska jest częścią międzynarodowej Grupy HENDI, która od ponad 80 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją profesjonalnego wyposażenia gastronomicznego w całej Europie.

Sprzedaż swoich produktów poprzez partnerskie firmy dystrybucyjne oraz sieci typu Cash&Carry firma HENDI prowadzi w Polsce od 2005 roku. Oferowane produkty charakteryzuje wysoka jakość oraz innowacyjność. Oferta HENDI powstaje na bazie badań rynku, analizy trendów, rozwoju technologii, zapotrzebowania restauratorów oraz wszystkich osób działających w szeroko pojętej gastronomii.

Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu oferta asortymentowa HENDI jest nieustannie rozszerzana o nowe produkty. Ich użycie ułatwia pracę osobom zawodowo zajmującym się gastronomią, eliminuje wiele czynności przygotowawczych oraz zwiększa zyski restauratorów. W rezultacie praca w restauracjach, barach, hotelach i innych punktach gastronomicznych jest bardziej efektywna i dochodowa.

HENDI jest międzynarodową firmą z oddziałami w Holandii, Polsce, Austrii , Rumunii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Grecji i Hong Kongu. HENDI Polska dynamicznie rozwija sprzedaż w Polsce oraz na rynkach eksportowych obejmujących kraje Europy Środkowo-Wschodniej.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – KWIECIEŃ  2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.