Hospitality & Retail Systems (HRS)

Udostępnij nas na:
HRS (Hospitality & Retail Systems) – realizując następny krok w strategii globalnej ekspansji, HRS ogłasza swoje wejście na rynek Polski, poprzez akwizycję lidera w zakresie świadczenia usług serwisowych dla rynku hospitality i retail w Polsce.

Polska jest jednym z najszybciej rozwijających się krajów w Unii Europejskiej i 16-stym najczęściej odwiedzanych krajem świata według rankingu Światowej Organizacji Turystycznej.

Atrakcje turystyczne w Polsce  są różnorodne, od gór na południu po piaszczyste plaże północy i noszą ślady prawie wszystkich stylów architektury. Główna oferta Polski dla turystów proponuje rodzaje aktywności takie jak narciarstwo, żeglarstwo, wędrówki górskie, wspinaczka ale również agroturystykę i zwiedzanie zabytków historycznych.

– Polska posiada bardzo silny rynek hotelarski i  retail’owy i wierzymy, że  dzięki połączeniu naszego profesjonalnego serwisu i pełnego zakresu innowacyjnych rozwiązań IT, HRS przedstawi rozwiązania pełne zalet dla wszystkich naszych partnerów i klientów w kraju – skomentowała Joanne Vaughan, Twórca i Dyrektor Naczelny całej grupy HRS.

WWW.HRSINTERNATIONAL.COM/POL/

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.