Husqvarna w konkursie dla najlepszych dostawców HoReCa

Udostępnij nas na:
Firma, oferująca m.in. roboty koszące Husqvarna Automower®, zawalczy o tytuł Supplier of the Year 2018 podczas XIII Forum Profit Hotel 2018. Wydarzenie odbędzie się 12 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

Zielony, zadbany trawnik i teren wokół obiektu wypoczynkowego jest jego wizytówką, podnosi jego wartość estetyczną, umożliwia organizację imprez plenerowych i jest dodatkową atrakcją dla gości. Piękny trawnik niewątpliwie zachwyci miłośników wypoczynku na łonie natury i rodziny z dziećmi. Jak zadbać o trawnik cicho i efektywnie? Odpowiedzią są inteligentne roboty koszące Husqvarna Automower®. Dbają o trawnik nawet w bardzo skomplikowanych ogrodach, radzą sobie z licznymi przeszkodami i z terenami o nachyleniu do 70 proc. Zasilane energią elektryczną pracują samodzielnie, przez całą dobę, w słońcu czy w deszczu, a dedykowana do ich obsługi aplikacja Automower Connect® umożliwia zdalne sterowanie i zarządzanie maszyną z dowolnego miejsca na Ziemi. Ogrodnik będzie mógł zająć się innymi zadaniami lub pójść na urlop w szczycie sezonu a kosiarka automatyczna idealnie skosi trawnik w Twoim obiekcie nie zakłócając przy tym spokoju gości. Szeroka oferta robotów Husqvarna Automower® pozwoli na dobór modelu dostosowanego do potrzeb i terenu.

W konkursie Supplier of the Year Forum Profit Hotel 2018 biorą udział firmy – dostawcy produktów, urządzeń, sprzętu, technologii i usług dla sektora HoReCa, które zgłosiły i opłaciły swój udział w XIII Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2018 jako Sponsor lub Wystawca, albo wykupiły Kartę Wstępu – Business i będą prezentowały swoją ofertę podczas spotkań Business Speed Dating organizowanych w ramach wydarzenia. Trzech, równorzędnych zwycięzców konkursu wybiera jury złożone z „kupców” uczestniczących w tegorocznej edycji Business Speed Dating. Laury dla najlepszych Dostawców Roku wręczone zostaną podczas wieczornej Gali na zakończenie XIII Forum Profit Hotel 2018.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.