I-team Polska Sponsorem XIII Forum Profit Hotel 2018

Udostępnij nas na:
Nowo powstała polska firma-córka Grupy i-team Global, najbardziej innowacyjnej w branży dostawców dla potrzeb profesjonalnego utrzymania czystości i higieny na świecie, została Sponsorem najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy. Podczas konferencji zaprezentuje swoją aktualną ofertę, spotka się z kilkudziesięcioma kupcami z największych obiektów niezależnych oraz sieci, a także weźmie udział w konkursie Supplier of the Year 2018. Tegoroczne wydarzenie już 12 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

Siedzibą i-team Polska jest Kraków, gdzie przy ul. Tynieckiej 126C zbudowano nowoczesne centrum szkoleniowo-edukacyjne i salon ekspozycyjny. Firma obsługuje teren całej Polski. 4D the REAL Clean to najbardziej rewolucyjny i innowacyjny koncept technologii czyszczenia i utrzymania czystości we wszystkich czterech wymiarach. Technologie dbają o czystość podłóg, ścian i sufitów, wyposażenia pomieszczeń i co równie ważne także powietrza wewnątrz. Tradycyjne metody czyszczenia nie pozwalają osiągać prawdziwej czystości. Dla i-team ważne jest nie tylko to co widać, czyli widoczny brud, ale i to co niewidoczne, czyli zanieczyszczenia mikrobiologiczne czy zanieczyszczenie powietrza. Technologie i-team pozwalają osiągać niespotykane dotychczas standardy czystości, przy jednoczesnym uproszczeniu metod i procesów sprzątania i co najważniejsze, przy jednoczesnej redukcji kosztów. Ponad 70 proc. wszystkich prac związanych ze sprzątaniem nadal wykonywane jest ręcznie. Robocizna jest coraz droższa i coraz trudniej dostępna. Celem i-team jest zastąpienie pracy ręcznej pracą mechaniczną wszędzie, gdzie to tylko możliwe. Zwykle firmie udaje się zredukować nakład pracy ręcznej o ponad 50-60 proc. W ofercie i-team znajdują się najbardziej innowacyjne maszyny czyszczące na świecie typu i-mop, ponadto kompletna linia odkurzaczy, narzędzi do doczyszczania mechanicznego, wózków serwisowych, rewolucyjnych środków czyszczących klasy i-protect i wiele innych narzędzi i technologii. I-team posiada rozwiązania dla biur, hoteli, basenów / spa, klubów fitness, restauracji, sklepów, centrów rozrywki i wielu innych aplikacji, wszędzie tam, gdzie się sprząta lub należy sprzątać. Odwiedź stronę
www.i-teampolska.pl lub napisz do nas na: hello@i-teampolska.pl.

– Nasze Forum, z roku na rok, cieszy się rosnącym, ogromnym zainteresowaniem. Jako jedyne w Polsce skutecznie łączy inicjatywę konsolidacji branży z najwyższej jakości wartością merytoryczną. Dostawcom natomiast zapewnia indywidualne i efektywne rozmowy o współpracy na najwyższym szczeblu decyzyjnym. To nadal jedyne w Polsce wydarzenie tego formatu z gwarantowanym udziałem potwierdzonych uczestników. Czerpiemy ogromną satysfakcję z dotychczasowych ocen, a także co niezwykle istotne, z sukcesów biznesowych naszych Partnerów, Sponsorów, Wystawców itp. – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Organizator: BROG B2B wydawca m in. czasopisma ŚWIAT HOTELI, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE, SWEETS & COFFEE oraz portalu Horecanet.pl!
XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018 odbędzie się już 12 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.  Forum tradycyjnie towarzyszy uroczysta kolacja z Galą PROFIT HOTEL AWARDS 2018 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2018.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Karolina Stępniak
dyrektor wydawnicza
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.