Jedyne w Polsce – Mobilne Kuchnie, idealne na pokazy i warsztaty

Udostępnij nas na:
Badając rynek gastronomiczny w Polsce, pod względem mobilnych kuchni, można śmiało stwierdzić, że jesteśmy jedyni w tej branży na skalę krajową. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy profesjonalne, niepowtarzalne i jedyne w kraju kuchnie mobilne, które umożliwiają nam organizacje dowolnych imprez, eventów, pokazów, warsztatów, szkoleń, live cooking-ów na terenie całej Polski.

Naszym głównym atutem jest pełna mobilność, a także wysoka jakość wykonanych kuchni. Mobilne kuchnie składają się z trzech łączonych modułów, gdzie każdy z nich jest elementem wolnostojącym, który możemy umieścić w dowolny sposób lub w całości tworząc dowolny układ. Mobilne kuchnie wyposażone są w urządzenia niezbędne do przygotowania dań kuchni gorącej i zimnej tj. piekarnik konwekcyjny, płytę indukcyjną, grill, kosz, umywalki i lodówki.

W ofercie mobilnych kuchni dysponujemy również zespołem profesjonalnych kucharzy prowadzących zajęcia i warsztaty live cooking na najwyższej jakości produktach. Oferta mobilnych kuchni skierowana jest do szefów kuchni, hoteli, restauracji, stowarzyszeń gastronomicznych i agencji eventowych, które na co dzień zajmują się organizacją pokazów, warsztatów kulinarnych, targów i imprez firmowych. Nadszedł czas kiedy prowadzenie warsztatów i pokazów kulinarnych na nieprzystosowanym sprzęcie gastronomicznym czas zastąpić profesjonalnymi mobilnymi kuchniami. To nowa era i jakość w organizacji pokazów kulinarnych.

www.mobilnekuchnie.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.